Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Büyükşehir'den istihdam ilanı

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İZBELCOM, İŞKUR üzerinden yeni bir personel alım ilanı yayınladı. KPSS şartı veya yazılı-sözlü sınav şartı istenmeyen başvurularda 16 farklı alanda 74 personel alımı yapılacak ve daimi olarak istihdam edilecek

Büyükşehir'den istihdam ilanı
16 Şubat 2020 - 12:52
Reklam

KENAN YEŞİL

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan Çevre Koruması, İyileştirilmesi, Müşavirlik ve Proje Hizmetleri Ticaret ve Sanayi A.Ş (İZBELCOM), Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)'un resmi internet sayfası üzerinden yeni bir personel alım ilanı yayınladı.İŞKUR'un kurum dışı kamu işçi alımı kategorisinde yayınlanan ilana göre İZBELCOM, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere en az ilkokul, lise, ön lisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden toplam 74 personel alımı yapacak. Personel alımı için adaylardan Kamu Personel Seçme Sınavı(KPSS) şartı veya yazılı-sözlü sınav şartı istenmiyor.

16 farklı alanda 74 personel alınacak

İZBELCOM İŞKUR'un resmi internet sayfası üzerinden yayınladığı yeni personel alım ilanında 16 farklı alanda 74 personel alınacağı belirtildi. 2 kimyager, 2 inşaat mühendisi, 2 biyolog, 4 çağrı operatörü, 2 tesviye teknisyeni, 2 elektronik teknisyeni, 2 tarım alet ve makine teknikeri, 4 elektrik teknikeri, 2 elektrik elektronik teknisyeni, 4 şoför, 2 jeoloji mühendisi, 20 büro personeli, 5 elektrik teknisyeni, 2 elektronik haberleşme teknikeri, 13 beden işçisi ve 6 kaynakçı olmak üzere toplam 74 personel alımı yapılacak.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum