Bursa'da iş dünyasına yön vermek isteyenler için muhteşem bir fırsat kapısı aralanıyor! Bursa'da kaçırılmayacak fırsat ayağınıza geldi! TOKİ 296 işyerini satışa çıkaracak. TOKİ, 296 işyerini satışa çıkarıyor. Hem yatırım yapmak hem de iş sahibi olmak isteyenler için bu önemli detayları kaçırmayın!

Bursa TOKİ fırsatı 

Bursa'da konut ve iş yeri arayışında olanlar için önemli bir fırsat kapısı aralanıyor. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Bursa'da bulunan 26 ilçede toplamda 123 konut ile 29 ilçede 296 iş yerini açık artırma yöntemiyle satışa çıkarıyor.

Bursa'da konut sahibi olmak isteyenler için TOKİ, cazip ödeme koşulları sunuyor. Alıcılar, konutları için %25 peşinat ve 72 ay vade seçeneği ile sahip olabilecekler. Konut açık artırması 08 Şubat 2024 Perşembe günü saat 10.30'da gerçekleştirilecek.

İş yeri arayışında olanlar da bu fırsattan yararlanabilirler. TOKİ, iş yerlerini %15 peşinat ve 60 ay vade seçeneği ile satışa sunacak. İş yerleri için açık artırma ise 07 Şubat 2024 Çarşamba günü saat 10.30'da yapılacak.

Açık artırmalar, Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası'nda gerçekleştirilecek. Ayrıca, internet üzerinden de Emlak Müzayede resmi sitesinden teklif verme imkanı bulunacak. İnternet katılımı için kayıtlar 06.02.2024 Salı günü saat 10.30’a kadar alınacak.

Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri Türkiye Halk Bankası AŞ ve T.C. Ziraat Bankası AŞ tarafından sağlanacak. Başvurular ve teminatlar bu bankaların tüm şubeleri aracılığıyla kabul edilecek. Detaylı bilgilere TOKİ ve Emlak Müzayede resmi internet adreslerinden ve "0212 608 15 00" numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın, hayalinizdeki konut veya iş yerine sahip olma şansı sizleri bekliyor!

Kaynak: Haber Merkezi