Karamanlı'dan Burdur Merkez'e gitmek istiyorsanız, yolculuğunuz oldukça kısa ve hızlı olacak. Burdur ile Karamanlı arası sadece 19,5 kilometre ve bu mesafeyi kat etmek yaklaşık 18 dakika sürecektir.

Burdur ile Karamanlı arasındaki mesafe karayoluyla 63 kilometre. Yol yaklaşık olarak 48 dakika zaman alır ve Çendik, Kuruçay, Yassıgüme, Hacılar, Karaçal ve Kağılcık üzerinden geçer.

Ücretsiz diyet programı nedir? Diyet programı erkek, diyet programı kadın Ücretsiz diyet programı nedir? Diyet programı erkek, diyet programı kadın

Yolculuğunuz boyunca farklı güzergah seçenekleri de mevcut. Örneğin, otobanı tercih ederek dizel araçlarda yakıt tasarrufu sağlayabilirsiniz. Ayrıca, normal çift şerit duble yolu tercih edenler için de bu seçenek mevcuttur.

Ayrıca, yolculuğunuz sırasında turistik yerlere uğramak isterseniz, alternatif güzergahları inceleyerek bu yerlere de ziyaretler ekleyebilirsiniz. Böylece seyahatiniz daha keyifli hale gelebilir.

Yolculuğunuz boyunca harita ve yol tarifi hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Bu sayede yolculuğunuz daha da kolaylaşacaktır.

Kaynak: HABER MERKEZİ