Gündemdeki popüler isimlerden biri olan Burak Can Aras, adını genç yaşına rağmen başarılı projelerle duyurmayı başarmış bir isim olarak karşımıza çıkıyor. Vatandaşlar, Aras'ın kim olduğunu, kaç yaşında olduğunu ve nereli olduğunu öğrenmek için araştırmalar yapıyor. Peki, Burak Can Aras kimdir? Burak Can Aras kaç yaşında? Burak Can Aras nereli? İşte, genç yetenek Burak Can Aras'ın yaşamı hakkında merak edilen tüm detaylar...

Burak Can Aras kimdir?

29 Kasım 1997 tarihinde Kars'ta dünyaya gelen, oyunculuk yeteneğiyle dikkat çeken Burak Can Aras, sanat hayatına ortaokul döneminde Duru Tiyatro'da aldığı eğitimle başlamıştır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro bölümünden mezun olduktan sonra, 2015 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü'ne kabul edilmiş, ancak aynı yıl içinde bu bölümden ayrılmıştır.

Burak Can Aras kaç yaşında?

Profesyonel oyunculuk kariyerine 2013 yılında "Merhamet" dizisiyle adım atan Burak Can Aras, bu süreçte kendini geliştirerek 2015 yılında Sadri Alışık Akademi Konservatuvarı'nı birincilikle tamamlamıştır. Ardından, Sadri Alışık Çolpan İlhan Tiyatrosu'nun oyuncu kadrosuna katılarak, sahne üzerindeki yeteneğini "Esaretin Bedeli" adlı oyunla sergilemiştir.

Burak Can Aras nereli?

Burak Can Aras, İcon Talent ajansının bir oyuncusu olarak kariyerine devam etmiş ve "Bir Sevdadır" dizisinde izleyicilerle buluşmuştur. Kendine özgü tarzı ve başarılı performansı ile dikkat çeken genç oyuncu, Türkiye'nin yetenek dolu sanat camiasına katkı sağlamaya devam etmektedir.

Kaynak: Haber Merkezi