Bridgerton serisi, her sezonunda ailenin farklı bir üyesine odaklanarak, Londra'nın yüksek sosyetesinde aşkın ve mutluluğun peşinde koşan sekiz kardeşi izleyiciyle buluşturuyor. Ancak şimdi merak edilen bir şey var: Bridgerton 3. sezonunun ikinci kısmı ne zaman yayınlanacak?

Bridgerton 3. sezon 2. kısım ne zaman yayınlanacak?

Dizi, ilk sezonunda Londra sosyetesinin kuralcı evlilik piyasasına Daphne Bridgerton'ın bakış açısından göz atıyor. Ardından, ikinci sezonda ailenin en büyüğü olan Vikont Anthony'nin karşılaştığı aşk ve evlilik baskılarını izliyoruz. Şimdi ise, Bridgerton'un 3. sezonunun ikinci kısmı hakkında bilgi almak için sabırsızlanıyoruz.

Netflix'in sevilen dizisi, Bridgerton'un 3. Sezonunun ikinci kısmı 16 Mayıs Perşembe günü ekrana gelmişti. Bu sezon, izleyicilere romantizm ve entrika dolu yeni bir bölüm sunacak. Amerikalı senaryo yazarı ve yönetmen Shonda Rhimes'ın imzasını taşıyan dizi, hayranlarını 16 Mayıs Perşembe günü ilk bölümle buluşturdu. İlk bölümün ardından, 13 Haziran Perşembe günü ikinci bölüm yayınlanacak.

Bu sezon, Colin Bridgerton ve Penelope Featherington arasındaki duygusal bağın gelişimini izlerken, Kate ve Anthony Bridgerton'ın evliliklerinin başlangıcına da tanık olacağız. Bridgerton hayranları için, yeni maceralar ve duygusal karmaşalarla dolu bir sezon olacağını şimdiden söyleyebiliriz

Kaynak: HABER MERKEZİ