Bornova Belediyesi’nin Çocuk Oyun ve Aktivite Merkezlerinde eğitim gören minikler, Bornova Belediye Başkanı Ömer Eşki’nin 38. yaşını, kendi elleri ile hazırladıkları sürpriz doğum günü pastası ile kutladı.

“İyi ki doğdun Başkan Amca”

Yaşları 3 ile 6 arasında değişen minikler, doğum günü pastasını Bornova Belediyesi’nin EVKA-3’te bulunan Mutfak Atölyesi’nde, uzman pastacılar gözetiminde yaptı. Minik elleriyle çilekler ve muzlarla bezedikleri pasta ile Bornova Belediyesi’ne gelerek sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren çocuklar Başkan Ömer Eşki’ye büyük mutluluk yaşattı. Minikleri ve pastayı karşısında görünce şaşıran Başkan Eşki, mumları da “İyi ki doğdun Başkan Amca” şarkısı eşliğinde miniklerle birlikte üfledi. 

En tatlı ve leziz pasta 

Miniklerin büyük sürprizi karşısında duygu dolu anlar yaşayan Başkan Eşki, heyecanla yanına koşan çocukları sevgiyle kucakladı. En güzel ve en özel doğum günlerinden birini yaşadığını söyleyen Başkan Eşki, “Bugüne kadar yediğim en tatlı ve leziz pasta buydu. Hepinize çok teşekkür ediyorum, ellerinize sağlık geleceğin minik şefleri” dedi. 

Muhabir: ÖZGE UĞULU