Ünlü oyuncu Birce Akalay, 19 Haziran'da 40. yaşına girdi. Tatil nedeniyle arkadaşlarının olmadığı bir dönemde kutlama yapmayan Akalay, dün akşam sevgilisi Hakan Kurtaş ile birlikte Beyoğlu'ndaki bir mekanda büyük bir parti düzenledi. Ancak gecenin en çok konuşulan detayı, Hakan Kurtaş'ın sevgilisi Birce Akalay'a olan bakışları oldu.

'Ufak tefek kutlamaları seviyorum'

Parti öncesi muhabirlerle konuşan Akalay, "40 yaş olduğu için özel bir kutlama istedim. Normalde ufak tefek kutlamaları seviyorum ama bu sefer kalabalık olsun istedim" dedi. Bu açıklamalar sırasında Hakan Kurtaş'ın sevgilisine olan dikkatli bakışları da kameralara yansıdı.

Hakan Kurtaş'ın aşk dolu bakışları

Hakan Kurtaş ise muhabirlerin "Aşk dolu bakıyorsunuz, Birce Hanım sizin için ne ifade ediyor?" sorusuna, "Mutluluk paylaştıkça güzel olan bir şey, sizler de görüyorsunuz. Huzurlu olmak güzel. Aşkı uzun uzun tanımlamak zor" cevabını verdi. Ancak Kurtaş'ın sevgilisine olan yoğun bakışları, sosyal medyada tartışma konusu oldu.

Sosyal medyada eleştiriler

Kısa sürede sosyal medyada gündem olan bu durum için Kurtaş'a yönelik "Neden yeni görmüş gibi bakıyor?" ve "Çok aşıkmış gibi, gözlerini alamıyormuş gibi kameralara oynuyor" gibi yorumlar yapıldı. Olay, Akalay'ın doğum günü partisini geçen gecenin en çok konuşulan detaylarından biri haline getirdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ