Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşen etkinlik, renkli dans gösterileri ve coşkulu kutlamalarla dolu bir gün haline geldi.

Çocuk sosyal tesislerinde eğitim gören öğrenciler, büyük bir özveriyle hazırladıkları gösterileri sergiledi. Müziğin ritmi eşliğinde sahnede büyüleyici danslarını sergileyen çocuklar, izleyicileri adeta büyüledi.

Etkinliğe, Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı ve başkan yardımcıları da katılarak çocukların mutluluğuna ortak oldular.

Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, etkinlikte yaptığı konuşmada, "Çocuklarımızı aydınlık Türkiye için yarınlara en iyi şekilde hazırlamaya çalışıyoruz" diyerek, çocukların eğitimine verilen önemi vurguladı. Ayrıca, Bilecik'in kuruluş ve kurtuluş şehri olarak tüm yurtta olduğu gibi bu özel günü coşkuyla kutladıklarını belirtti. Yürüyüşler, fener alayları, araç konvoyları ve konserlerle bayramlarını kutladıklarını ifade etti.

Denizli baraj doluluk oranları 4 Aralık  2023: Denizli barajlarda doluluk oranı nedir? Denizli baraj doluluk oranları 4 Aralık 2023: Denizli barajlarda doluluk oranı nedir?

Bilecik Belediyesi çocuklarla coşkuyla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı Kutladı (1)

Belediye Başkanı Subaşı, "Bizlere güvenerek çocuklarınızı emanet ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Çocuklar bize emanetiniz. Onlar bize Atatürk’ün emaneti. Çocuklarımızın her biri bizim için çok önemli ve değerli. Bunu önemsediğimizi bilmenizi istiyorum" dedi.

İzleyenler tarafından büyük bir beğeniyle takip edilen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programı, Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, öğretmenler ve çocukların hatıra fotoğrafları çektirmesiyle son buldu.

Kaynak: Haber Merkezi