YouTube'da geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Bilal Hancı'nın eşi Esin Çepni, Hancı'nın kendisini aldattığını ortaya koyan videonun ardından sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Çepni, son paylaşımında "Fiziksel ve ruhsal olarak iyi değilim. Bir süre dinlenmeye ihtiyacım var." ifadelerini kullandı. Peki, Bilal Hancı ve Esin Çepni olayı nedir? Boşandılar mı ve neden? Bilal Hancı eşini aldattı mı ve kiminle? Bilal Hancı ve Esin Çepni kimdir, kaç yaşında?

Esin Çepni, Kafalar grubunun üyesi olan Bilal Hancı'nın kendisini bir gece kulübünde başka biriyle aldatması anlarını ifşa etti. Eşinin ihanetiyle yıkılan Çepni, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. İşte detaylar...

bilal-hanci-esini-mi-aldatti-bilal-hanci-ve-esin-cepni-olayi-ne

Bilal Hancı ve Esin Çepni olayı ne?

Bilal Hancı ile Esin Çepni, 2021 yılı Temmuz ayında evlendikten bir yıl sonra flaş bir aldatma haberinin ardından boşanma kararı aldıklarını duyurmuşlardı.

Hancı, yaptığı açıklamada şunları belirtti: "Esin ile olan evliliğimizi karşılıklı anlaşarak bitirmeye karar verdik. İyi birer arkadaş olarak devam edeceğiz. Esin, senden çok şey öğrendim, bana kattığın her şey için teşekkür ederim. Her zaman kalbimde olacaksın."

bilal-hanci-esini-mi-aldatti-bilal-hanci-ve-esin-cepni-olayi-ne1

Bilal Hancı eşini mi aldattı? 

Çepni ise şunları söyledi: "Karar almak kadar, açıklamak da zormuş meğer... Belki birçok zorluğun üstesinden geldik ama bazı şeyler insanın gücünü aşar. Her şeyden önce, her iki tarafın da mutluluğu için arkadaşlığı ön planda tuttuğumuz evliliğimizi sonlandırmaya karar verdik. Bilal ile olan yakın dostluğumun sonsuza kadar devam etmesini ve onun her zaman yanımda olacağını bilmek istiyorum."

Ancak sessizliklerini koruduktan sonra, iki ay sonra çiftten beklenmedik bir haber geldi. Bilal Hancı, Instagram hesabından bir video yayınlayarak şunları söyledi: "Merhaba arkadaşlar, Esin ile önce ayrılma kararı almıştık, bunu sizinle paylaşmıştık. Şimdi tekrar bir araya gelip evliliğimize devam etmeye karar verdik. Esin'i seviyorum, aynı şekilde beni sevdiğine inanıyorum. Herkes ikinci bir şansı hak eder. Mutluyum, evliliğimize yeniden şans veriyoruz."

Ancak bu sefer, boşanma tehlikesinden dönen çift, aldatma iddialarıyla gündeme geldi. Eşinin ihanetiyle yıkılan Esin Çepni, Hancı'nın bir başka kadınla öpüştüğü videoları paylaşarak gözyaşlarına boğuldu.

Ünlü Besteci Toygar Işıklı, Kazakistan'da muhteşem konserlerle dünya sahnesinde! Ünlü Besteci Toygar Işıklı, Kazakistan'da muhteşem konserlerle dünya sahnesinde!

Esin Çepni, 2021 yılında Bilal Hancı ile nikah masasına oturduğunda yaşadığı ihaneti Instagram hesabından duygusal bir açıklamayla ifade etti: "Her zaman güçlü kalmaya çalıştım, dışarıdan sert görünsem de içim kan ağlıyor. Bugün anladım ki, dışarıdan ağlayanlar daha çok korkuturmuş. Sizin iyi sandıklarınız aslında en çok acıtanlarmış. Bugün kalbim paramparça, gözlerimle gördüm. Siz de görseniz istiyorum."

"Bedenim o kadar küçüldü ki kalbim içeride eziliyor. Gözüme bir damla uyku girmedi. Hiçbir şey bilmiyormuşuz meğerse. Ulu orta yapılan ihanetin sessizce acısını çekecek kadar asil değilim, isterseniz beni yargılayın. Saatlerdir yatakta felç olmuş gibi 20-20 saniyelik videoları başa alıp alıp izliyorum. Gizli saklı yapmak bir yana dursun, göz göze dudak dudağa şarkılar söyleyecek kadar aşağılıklaşılmış. Bir yanda evli bir adamın bardaki eğlencesi kız diğer yanda boşanma süreci tamamlanmamış eşim. Ben ne yapayım siz söyleyin."

Esin Çepni, eşinin başka bir kadınla öpüştüğü videoları ifşa ettikten sonra duygusal anlarını da paylaştı ve "Fiziksel ve ruhsal olarak iyi değilim. Bir süre dinleneceğim." dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ