Bu sezon büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Beşiktaş'ta kötü gidişat devam ediyor. Gerek sahada başarısız sonuçlar, gerek çok sayıda teknik direktörün gelmesi gerek transferler derken gelinen noktada, lige ve Avrupa'ya havlu atan Beşiktaş'ta bir de sakatlıklar sorun yaratıyor. Son haftalarda altyapısından çıkardığı gençleri sahaya süren Beşiktaş'ta taraftarın en büyük beklentisi transfer olurken bugün kulüp tarafından üst üste yapılan sakatlık paylaşımı da tepki topladı.

Beşiktaş tarafından yapılan paylaşımlarda şu ifadelere yer verildi:

Kamerun milli takımının Afrika Kupası hazırlık süreci kapsamında 12 Ocak 2024 tarihinde gerçekleştirdiği antrenmanda uyluk arka adalesinden (biseps femoris) geçirdiği yaralanma sonrası milli takım sağlık ekibince tedavisine başlandığı tarafımıza bildirilen futbolcumuz Vincent Aboubakar, sürecin devamında takımının 27.01.2024 tarihindeki müsabakasında sonradan oyuna girerek yaklaşık 13 dakika süre almıştır.

Ancak oyuncumuzun ülkemize dönmesinin ardından sağlık ekibimizce gerçekleştirilen kontrollerde yaralanmasının Kamerun milli takımınca bildirilen seviyenin üzerinde olduğu (Biseps femoris evre 2 B strain) değerlendirilmiş ve oyuncumuzun tedavi sürecinin sağlık ekibimizce devamına karar verilmiştir.

Futbol A Takımımızın EMS Yapı Sivasspor‘la oynadığı müsabaka sonrası sağ uyluk iç adalesinde ağrı hisseden oyuncumuz Salih Uçan‘ın Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde yapılan MR görüntülemesinde, uyluk üst iç adalesinde (adduktor longus) gerilme ve kanama tespit edilmiş olup oyuncumuzun tedavisine sağlık ekibimizce başlanmıştır.

Söz konusu paylaşımların altına yazılan yorumlar şöyle:

Abou ve Salih'in sakatlık haberleri ile güne başladık. Zaten eksiğiz Trabzonspor maçı öncesinde Salih'in olamaması kötü ötesi oldu.

***

admin transfer haberlerini böyle üst üste vereceksin  bunu değil

***

31 Ocak sakatlık günü ilan edilsin

***

hiç mi iyi haber olmaz yüce rabbim ne günah işledik hangi günahın vebali bu

Kaynak: Feyaz Tatar