Berfu Yenenler Kimdir?

Berfu Yıldız Yenenler, 1995 yılında Kocaeli İzmit'te dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği'nden mezun olan Berfu Yenenler, adını ilk kez 2015 yılında katıldığı Miss Turkey Güzellik Yarışması ile duyurdu. Aynı yıl Türkiye'yi Miss International Yarışması'nda temsil etti.

2017 yılında Eser Yenenler ile aşk yaşamaya başlayan çift, 2019 yılında nikah masasına oturdu. YouTube'da birlikte eğlenceli videolar çeken çiftin 2 erkek çocuğu bulunmaktadır.

Berfu Yenenler ve Sosyal Sorumluluk

Berfu Yenenler, 6 Şubat'ta Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler sonrasında, çocuklar için düzenledikleri kampanyalarla dikkat çekti. Bu süreçte çift, sosyal sorumluluk projeleriyle topluma destek olmaya devam etti.

Berfu Yenenler'in Özel Hayatı

Berfu Yenenler, 1.76 metre boyunda, 53 kilo ağırlığında olup Terazi burcudur. 2019 Haziran'ında gerçekleşen evlilikleriyle gündemden düşmeyen Berfu Yenenler, magazin dünyasında da önemli bir isim haline gelmiştir.

Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler hakkında merak ettiğiniz tüm detayları burada bulabilirsiniz. Nereli, kaç yaşında olduğu gibi sorularınızın cevapları haberimizin detaylarında yer alıyor.

Kaynak: Haber Merkezi