Geçtiğimiz haftalarda ihanet iddialarıyla gündeme gelen Beckham çifti, 25. evlilik yıl dönümlerini unutulmaz bir çekimle kutladı. Victoria Beckham, 90'lı yıllarda Spice Girls adlı müzik grubuyla şöhreti yakaladıktan sonra eski futbolcu David Beckham ile 1999 yılında evlenmiş ve dört çocukları olmuştu.

Beckham Ciftinden Ikonik Kutlama 25 Yil Sonra Ayni Kiyafetleri Giydiler 9

Moda dünyasının önde gelen isimlerinden olan Victoria Beckham ile eski futbolcu David Beckham, 25. evlilik yıldönümlerini özel bir anma ile kutladılar. Çift, düğünlerinde giydikleri kıyafetleri 25 yıl sonra tekrar giyerek nostaljik bir atmosfer yarattılar.

Beckham Ciftinden Ikonik Kutlama 25 Yil Sonra Ayni Kiyafetleri Giydiler 85

Antonio Berardi imzalı tasarımlarını tekrar hayata geçiren Beckham çifti, sosyal medya üzerinden paylaştıkları fotoğraflarla büyük ilgi topladı. Brooklyn, Romeo, Cruz ve Harper adındaki dört çocuklarıyla birlikte çekilen fotoğraflar, takipçilerinden binlerce yorum ve beğeni aldı.

Beckham Ciftinden Ikonik Kutlama 25 Yil Sonra Ayni Kiyafetleri Giydiler 4

David Beckham, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda Victoria ile tanıştığı ilk günden beri onunla olacağını hissettiğini belirtmişti. 1997 yılında tanıştıklarında David 21, Victoria ise 22 yaşındaydı. İki yıl sonra evlenen çiftin uzun süren evlilikleri, spor ve moda dünyasında ikonik bir çift olarak tanınıyor.

Kaynak: Haber Merkezi