Bayraklı’nın muhtarları 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir araya geldi. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal’ın da katıldığı törende Sevgi Yolu’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk kondu. Başkan Sandal “Muhtarlar demokrasimizin temel taşı ve benim de en yakın çalışma arkadaşlarımdır. Dayanışma içinde Bayraklı’ya hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi. Sevgi Yolu sonundaki Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törene Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal’ın yanı sıra, mahalle muhtarları, CHP İlçe Başkanı Didem Gültekin, siyasi partilerin temsilcileri ve meclis üyeleri katıldı. Atatürk Anıtı’na çelenk sunumlarının ardından toplu fotoğraf çektirildi.

8 Aralık 2023 Selçuk elektrik kesintisi sinirleri zıplatacak! İşte detaylar... -Gediz Elektrik kesintisi 8 Aralık 2023 Selçuk elektrik kesintisi sinirleri zıplatacak! İşte detaylar... -Gediz Elektrik kesintisi

HALKIN GÖNLÜNE BİRLİKTE GİRDİK

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Mahallelerin sorumluluğunu en fazla taşıyan kişi muhtardır. Ve bizler, en yakın çalışma arkadaşlarım olan muhtarlarımızla birlikte mahallelerimizde çok önemli hizmetlere imza attık. Bayraklı halkının gönlüne beraber girdik. Demokrasimizin mihenk taşı olan muhtarlarımızla Bayraklı’nın yaşam standartlarını artırmak adına her zaman iş birliği içinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: Doğukan Fikri Fidan