Bayraklı Belediyesi, Cumhuriyetin 100’üncü yıl dönümü için de tüm ilçeyi bayraklar ve Atatürk posterleriyle donattı. “100’ümüzde Cumhuriyet var” sloganıyla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için tasarlanan bayraklar, ilçenin en işlek cadde, sokak ve kavşaklarına asıldı.

ATATÜRK'ÜN SEVDİĞİ ŞARKILAR
Cumhuriyet’in 100. yıl dönümü kapsamında hafta boyunca etkinlikler düzenleyen Bayraklı Belediyesi, Atatürkçü Düşünce Derneği Bayraklı Şubesi işbirliğinde Cumhuriyet sevdalılarını buluşturdu. Etkinlikte Atatürk’ün sevdiği şarkılar seslendirildi, Cumhuriyet dönemini anlatan tiyatro oyunu sahnelendi.

5 Aralık 2023 Karaburun elektrik kesintisi sinirleri zıplatacak! İşte detaylar... -Gediz Elektrik kesintisi 5 Aralık 2023 Karaburun elektrik kesintisi sinirleri zıplatacak! İşte detaylar... -Gediz Elektrik kesintisi

SPORCULARDAN ÖZEL KUTLAMA
Bayraklı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’nün hafta boyunca süren kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlediği kickboks gösterileri de veliler ve vatandaşlar tarafından beğeniyle takip edildi.

“HER ZAMANKİNDEN DAHA İNANÇLIYIZ”
Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal “Cumhuriyeti 100 yıldır ilk günkü heyecan, coşku ve gururla kutluyoruz. Her zaman ülkemizin bölünmez bütünlüğünden, şanlı bayrağımızdan, Atatürk ilkelerinden ve Cumhuriyet’ten yana olacağız. Büyük gururla ilçemizin sokaklarını özel olarak tasarladığımız bayraklarla donattık. Kutlama etkinliklerimizi hafta boyunca aralıksız sürdürüyoruz. Her zamankinden daha coşkulu, daha inançlıyız. Ata’mızın emaneti Cumhuriyeti ilelebet yaşatacağız” dedi.

Kaynak: İPEK KIRCA