Bayraklı'yı daha modern ve yaşanılabilir bir ilçe haline getirmek amacıyla projelerini bir bir hayata geçiren Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Aşırı sıcaklara rağmen muhtarlar ve ekibiyle birlikte Bayraklı’yı sokak sokak gezen Başkan Önal, mahallelerin ihtiyaçlarını ve eksikliklerini yerinde tespit ederek çözüm önerileri sunuyor. Son olarak Soğukkuyu ve Postacılar mahallelerini ziyaret eden Önal, vatandaşların talepleriyle daha güzel bir Bayraklı’yı birlikte inşa edeceklerini ve imkanlar dahilinde ihtiyaçları en kısa sürede karşılayacaklarını söyledi.

Bayraklı'nın her mahallesine eşit hizmet anlayışıyla hareket eden Başkan İrfan Önal, Adalet Mahallesi’nin ardından Soğukkuyu ve Postacılar mahallelerinde de incelemelerde bulundu. Soğukkuyu Muhtarı Coşkun Bülbül ve Postacılar Muhtarı Abidin Topçu ile birlikte mahallelerin ihtiyaçlarını yerinde tespit eden Başkan Önal, ilgili belediye başkan yardımcıları ve bürokratlarla birlikte eksikliklerin aciliyet durumuna göre giderileceğini belirtti. Vatandaşlarla sohbet eden Başkan Önal, belediyenin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi vererek, talep ve önerileri dinledi. Soğukkuyu ve Postacılar’da çevre ve sokak düzenlemeleri, park, yol-kaldırım çalışmaları, temizlik ve ilaçlama gibi konularda yapılacak çalışmalar başlatıldı.

Baskan Irfan Onal Sokak Sokak Gezerek Sorunlari Tespit Ediyor

Bayraklı'yı daha yaşanabilir bir yer haline getireceğiz

Mahalle ziyaretleri sırasında esnaf ve vatandaşlarla da bir araya gelen Başkan Önal, Postacılar Mahallesi’nde kendisini kahvaltıya davet eden ilçe sakinlerini kırmadı. Davet üzerine vatandaşların yanına giden Önal, belediye çalışmalarını anlatarak talepleri dinledi. Başkan Önal’ı sofralarında ağırlamanın memnuniyetini yaşayan ilçe sakinleri, desteklerini ifade ederek teşekkürlerini sundu ve anı fotoğraflarla ölümsüzleştirdi.

Başkan İrfan Önal, mahalleleri ziyaret ederek vatandaşların taleplerini yerinde dinlemenin büyük önem taşıdığını vurguladı. Seçim döneminde hep sokakta olacağını, halkın içinde bulunacağını ve sorunları yerinde tespit ederek çözümler getireceğini hatırlatan Başkan Önal, halkın istek ve önerileri doğrultusunda çalışmaları şekillendirdiklerini ifade etti. Bu kapsamda muhtarlar, başkan yardımcıları ve ekipler ile tüm mahalleleri adım adım gezerek sorunları yerinde incelediğini belirten Başkan Önal, mahallelerde oluşan sıkıntıları imkanlar dahilinde en kısa sürede çözerek Bayraklı’yı daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için hep birlikte çalışacaklarını söyledi.

Muhabir: Özge Uğulu