Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay, Yaz Spor Okulları kapsamında açılan Futbol Kursu’nu ziyaret ederek, genç sporcular ve antrenörlerle bir araya geldi. Emin Kaçar Amatör Spor Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette, Başkan Durbay, genç yetenekleri izleyerek onlarla sohbet etti.

Beraberinde Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Gökay Budak ve Meclis Üyeleri ile birlikte kursu ziyaret eden Başkan Durbay, kurs boyunca yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Sporun gençler üzerindeki olumlu etkilerine değinen Durbay, “Gençlerimizin spora olan ilgisi ve yetenekleri bizleri gururlandırıyor. Şehzadeler Belediyesi olarak gençlerimize destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Diliyoruz ki genç sporcularımız ileriki dönemlerde büyük kulüplerde spor yaşamlarını sürdürürler. 25 Haziran’da başlayan kursumuz 9 Ağustos’a kadar devam edecek. Yaz dönemi boyunca farklı branşlarda da kurslarımız devam ediyor. Futbol kursumuzda şu anda 22 kardeşimiz var ancak bu sayı daha da artacak" dedi.

SPORCULARA HEDİYELER VERİLDİ

Futbol kursunda eğitim alan genç sporcular, Başkan Durbay’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, keyifli anlar yaşadılar. Antrenörler ise Başkan Durbay’a, futbol kursunun amacı ve çalışmaları hakkında detaylı bilgi sundu. Ziyaretin sonunda, Başkan Durbay genç sporculara tişört, şapka ve çanta hediye etti.

Muhabir: İPEK KIRCA