Son dönemlerin dikkat çeken filmlerinden "Barry Seal: Kaçakçı", izleyicilerin merakını uyandırmaya devam ediyor. Peki, Kaçakçı nerede çekildi? Konusu ve oyuncuları kimlerdir? Filmin çekim yerleri, konusu ve oyuncuları hakkında detaylı bilgi almak isteyenler için tüm cevaplar burada...

Barry Seal Kaçakçı 2

Kaçakçı nerede çekildi?

2017 yapımı "Barry Seal: Kaçakçı" (orijinal adı: "American Made"), dram, komedi ve suç türlerinde bir film olarak sinemaseverlerle buluştu. Doug Liman'ın yönetmenliğini üstlendiği ve Gary Spinelli'nin senaryosunu yazdığı film, Tom Cruise'un başrolünde yer aldığı etkileyici bir yapım olarak dikkat çekiyor. 8 Eylül 2017'de vizyona giren film, Lüksemburg ve ABD'de çekildi. 115 dakika süren bu yapım, seyirciye gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanmış sürükleyici bir deneyim sunuyor.

Kaçakçı konusu

"Barry Seal: Kaçakçı", başarılı bir sivil havayolu pilotu olan Barry Seal'ın (Tom Cruise) gerçek hayat hikayesinden esinlenilerek beyazperdeye aktarılmıştır. Barry Seal, ailesiyle huzurlu bir yaşam sürerken CIA'den aldığı cazip teklifi reddedemez ve devlet adına Güney Amerika'ya silah taşımaya başlar. Zamanla işleri büyüten Seal, kendini CIA'in yanı sıra ünlü uyuşturucu baronu Pablo Escobar için de çalışırken bulur. Film, Barry Seal'ın bu tehlikeli ve heyecan dolu hayatını konu alıyor.

Kaçakçı oyuncuları

  • Tom Cruise: Barry Seal
  • Domhnall Gleeson: Monty Schafer
  • Jayma Mays
  • Jesse Plemons
  • Lola Kirke
Kaynak: Haber Merkezi