Bakırköy Sosyete Pazarı'nda neler var?

İstanbul'da doğal ve taze ürünlerin peşindeyseniz, yerel pazarlar kentin bu arayışınıza en uygun cevabıdır. Bu pazarların başında ise merkezi konumda olan Bakırköy Pazarı gelir. Ancak pek çok kişi için bu pazarın tam olarak nerede ve hangi gün olduğu büyük bir soru işareti. İşte Bakırköy Pazarı'na dair merak edilen her şey:

Masterchef eleme adayı kim oldu? 5 Aralık MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı, eleme potasına kim gitti? Masterchef eleme adayı kim oldu? 5 Aralık MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı, eleme potasına kim gitti?

Bakırköy Pazarı: İstanbul'un Tarihi Pazarlarından

İstanbul'un en popüler semt pazarlarından biri olan Bakırköy Pazarı, sadece satış tezgahlarıyla değil, aynı zamanda canlı atmosferi ve samimi esnafıyla da dikkat çeker. Bu pazarın özellikle hareketli atmosferi, alışveriş severlerin uğrak yeri haline getirmiştir.

Bakırköy Sosyete Pazarı hangi günler kuruluyor?

Bakırköy Pazarı haftanın belirli bir gününde, Cumartesi günü kurulur. Bu gün, tezgahların rengârenk ürünleri ve taze sebze-meyve çeşitleriyle dolup taşar.

Bakırköy Sosyete Pazarı nerede kuruluyor?

Bakırköy Pazarı'nın tam olarak nerede olduğunu merak ediyorsanız; Florya ve Yeşilköy arasında, deniz kenarında yer alan Çiroz mevkiinde bulabilirsiniz. Üstelik bu pazarın bir diğer özelliği de üstünün kapalı olmasıdır, bu sayede her türlü hava koşulunda rahatça alışveriş yapma imkanı sunar.

Bakırköy Sosyete Pazarı'na nasıl gidilir?

Bakırköy Pazarı'na ulaşım oldukça kolaydır. Özellikle Metrobüs kullanıcıları için avantajlı bir konumda bulunmaktadır. İncirli Durağı'nda metrobüsten inerek sadece 5 dakika yürüyerek pazarın kalbine ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Haber Merkezi