Bahar adlı dizi izleyicilerini heyecanlandıran bir gelişme yaşandı! Uzun süredir beklenen Bahar 9. bölüm fragmanı nihayet yayınlandı. Fragmanda, dizinin merakla beklenen gelişmelerine dair ipuçları yer alırken, izleyicilerin merakı da doruk noktasına çıktı. Dizinin tutkunları, yeni bölümde neler olacağına dair ipuçları aramaya başladı. Olayların daha da karmaşıklaştığı bu aşamada, izleyicilerin dikkatle takip ettiği Bahar, yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Peki, Bahar 9. bölümünde neler olacak? İşte detaylar...

Bahar 9. bölüm fragmanı yayınlandı

Bahar dizisinin son bölümünde; Parla, Selim'in söylediklerine pek inanmasa da Rengin'le konuşmak istedi. Ancak Rengin'in kaza yaptığı haberini duyunca yıkıldı.Hastanede, Bahar, Timur'un Rengin için duyduğu endişeyi fark edince şüphelenmeye başladı. Bir yandan Parla'ya destek olmaya çalışırken diğer yandan Timur'la karşı karşıya gelmeye hazırlanıyordu.

Timur, her şeyi dengelemeye çalışsa da başarılı olamadı. Evren ise Parla ile beklenmedik bir bağ kurdu ve bu bağ, Evren'in geçmişindeki sırları gün yüzüne çıkardı. Bir anda ortaya çıkan sürpriz misafir ise her şeyi alt üst etti ve Bahar büyük bir tehlikenin eşiğine geldi!

Bahar 9.bölüm fragmanını izlemek için tıklayınız

Editör: İpek Kırca