Fenerbahçe'nin efsanevi taraftarlarından Rambo Okan, uzun süredir beklediği Aziz Yıldırım'ı gördüğü anda yaşadığı yoğun duygularla adeta bayıldı. O anlar bir vatandaş tarafından kaydedilirken, Rambo Okan'ın sağlık durumu merak konusu oldu. İşte, bu olayın detayları ve Rambo Okan'ın son sağlık durumu hakkında bilinmesi gerekenler...

Aziz Yıldırım’ı gören Rambo Okan bayıldı mı?

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, kongrede aday olma kararı aldı ve bu karar futbol camiasında büyük yankı uyandırdı. Yıldırım'ın, seçilmesi durumunda teknik direktörlük için Jose Mourinho'yu getireceğini açıklaması ise heyecanı daha da artırdı.

Bu gelişmelerin ardından Fenerbahçe'nin çılgın amigosu Rambo Okan, Aziz Yıldırım'ın basın toplantısı düzenleyeceği otelin önünde beklemeye başladı. Ancak bekleyiş sırasında bir anda bayılan Rambo Okan'ın videosu, sosyal medyada büyük ilgi gördü. 

Rambo Okan kimdir?

Rambo Okan Fenerbahçe taraftarları arasında "Koyu Fenerbahçe Tarafı" olarak tanınmaktadır.Rambo Okan, 55 yaşındadır ve 1967'de doğmuştur. Fenerbahçe taraftarı kimliğiyle spor camiasında ve taraftarlar arasında tanınmıştır. Gerçek adı Okan Güler'dir.

Galatasaray'ın eski stadyumu Ali Sami Yen'de Fenerbahçe bayrağı dikerek adını duyurmuştur.Rambo Okan, Ali Sami Yen Stadyumu'nun yerine inşa edilen otelin 29. katına çıkarak Galatasaray bayrağını indirmişti.

Daha önce, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde asılı duran Trabzonspor bayrağını üç kez indirmeye çalışan ve "Rambo Okan" lakabıyla anılan Fenerbahçe taraftarı Okan Güler, bu sefer bayrağı kesmişti. Güler, daha önce 2 kez başarısızlıkla sonuçlanan denemelerin ardından köprüde intihar girişiminde bulunmuştu.

Okan Güler kimdir? 

Okan Güler Fenerbahçe taraftarları arasında "Koyu Fenerbahçe Tarafı" olarak tanınmaktadır.Lakabı Rambo Okan'dır.

Kaynak: HABER MERKEZİ