Türkiye'nin ünlü isimlerinden Ayşe Hatun Önal ve Selin Demiratar arasında yaşanan olaylar merak konusu oldu. Özellikle Selin Demiratar'ın eşi kim olduğu merak ediliyor. İkilinin arasındaki ilişki, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı ve kamuoyu tarafından yakından takip ediliyor. Peki Ayşe Hatun Önal Selin Demiratar olayı ne? Selin Demiratar eşi kim? Detaylar haberimizde!

Ayşe Hatun Önal Selin Demiratar olayı ne?

Ünlü şarkıcı Ayşe Hatun Önal'ın, sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğraf büyük bir sürprize yol açtı. Önal, paylaşımında bir erkek arkadaşıyla olan mutluluğunu "Kocam benim, seni çok seviyorum" notuyla dile getirmişti. Ancak kısa bir süre sonra silinen bu fotoğraftaki kişinin, oyuncu Selin Demiratar'ın eşi Mehmet Ali Çebi olduğu ortaya çıktı.

Konuyla ilgili bilgi veren Söylemezsem Olmaz programı sunucularından Hande Sarıoğlu, Önal'ın paylaştığı fotoğraftaki kişinin Mehmet Ali Çebi olduğunu ve Çebi'nin Selin Demiratar ile 2020 yılında evlendiğini açıkladı. Sarıoğlu, Ayşe Hatun Önal'a yönelik sert eleştirilerde bulunarak, "O başkasının kocası, senin kocan değil. Şu an için senin durumun metreslikten öteye geçemez. Ayşe Hatun Önal ile Mehmet Ali Çebi'nin geçmişte bir ilişkisi vardı ancak Çebi daha sonra Selin Demiratar ile evlenmişti. Bu durumun bir düzeltilmesi gerekiyor. Çebi'nin resmi bir şekilde boşanması gerekiyor, aksi halde iki kişinin kocası olunamaz" şeklinde konuştu.

Selin Demiratar eşi kim? 

Selin Demiratar, 28 Haziran 2020 tarihinde iş insanı Mehmet Ali Çebi ile Beykoz'da kısıtlı sayıda davetliyle yapılan düğünle evlendi.

Kaynak: HABER MERKEZİ