Aydın'da yaşayanlara yüz güldürecek haber! TOKİ 296 işyerini satışa sunuyor. Bu haber, Aydın'da yaşayan vatandaşlar arasında heyecan yaratırken, işyeri sahibi olmak isteyenler için önemli bir fırsat sunuyor. TOKİ'nin bu satışıyla ilgili detaylar merakla beklenirken, Aydın ekonomisinin hareketlenmesi de bekleniyor. İşte satışla ilgili tüm bilgiler...

Aydın'da TOKİ fırsatı 

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'na bağlı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Aydın'da önemli bir açık artırma etkinliği düzenliyor. 07-08 Şubat 2024 tarihlerinde gerçekleşecek olan etkinlik kapsamında, Aydın ve çevresinde yaşayanlar için cazip konut ve iş yeri fırsatları sunulacak. Açık artırmada, toplamda 123 konut ve 296 iş yeri satışa çıkarılacak. Alıcılar için sunulan ödeme seçenekleri oldukça esnek: Konut alıcıları %25 peşinatla 72 ay vade, iş yeri alıcıları ise %15 peşinatla 60 ay vade imkanından faydalanabilecekler.

Açık artırmalar, 07 Şubat 2024 Çarşamba günü iş yerleri için, 08 Şubat 2024 Perşembe günü ise konutlar için saat 10.30'da gerçekleşecek. Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası'nda yapılacak açık artırmaya, Emlak Müzayede resmi adresinden de internet üzerinden katılım sağlanabilecek. İnternet katılımı için kayıtların 06.02.2024 Salı günü saat 10.30’a kadar yapılması gerekmektedir.

Bankacılık hizmetleri Türkiye Halk Bankası AŞ ve T.C. Ziraat Bankası AŞ tarafından yürütülecek. Başvurular ve teminatlar, bu bankaların tüm şubeleri aracılığıyla kabul edilecek. Aydın ve çevresinde yaşayanlar için bu açık artırma etkinliği, konut ve iş yeri sahibi olma fırsatı sunuyor. Detaylı bilgilere ulaşmak için Emlak Müzayede ve TOKİ internet adreslerini ziyaret edebilir veya 0212 608 15 00 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın!

Kaynak: Haber Merkezi