Ünlü şarkıcı Aydilge, yakın zamanda geçirdiği bir ameliyatla gündeme geldi. 2 Nisan 2024 tarihinde gerçekleştirilen ameliyatın detayları merak konusu olurken, sevenleri sanatçının sağlık durumu hakkında bilgi almak için sabırsızlanıyor. Aydilge'nin neden ameliyat olduğu ve sağlık durumuyla ilgili güncel gelişmeleri öğrenmek için heyecan dorukta. Bizde haberimizde Aydilge'ye ne oldu? Aydilge neden ameliyat oldu 2 Nisan 2024? sorularının yanıtlarını derledik. İşte detaylar...

Aydilge'ye ne oldu? 

Aydilge, müziği, dansları ve enerjisiyle sürekli olarak dikkat çeken bir isimdir. Ancak bu kez sağlık sorunlarıyla gündeme gelmiştir. Labrum kemiğinde meydana gelen bir yırtık nedeniyle ameliyat olması gerekmektedir.

Ameliyat öncesinde sevenlerine seslenen Aydilge, hastane yatağında çektiği bir videoyla durumu paylaşmıştır. "Ne yazık ki acil bir ameliyat geçirmem gerekiyor. Şarkılarımda da söylediğim gibi, hayat bazen sürprizlerle dolu olabiliyor. Ben sahnede hoplamayı zıplamayı çok seviyorum ancak biraz fazla kaçmış olabilir. Kalçamda labrum yırtığı tespit edildi. Bu yırtık oldukça geniş ve parçalı bir durumda. Ameliyatla düzeltilecek. Dualarınızı ve pozitif enerjinizi bekliyorum, umarım çok yakında yeniden sahnede olurum" şeklinde konuşmuştur.

Aydilge neden ameliyat oldu 2 Nisan 2024?

44 yaşındaki popüler şarkıcı Aydilge, rutin bir kontrol için gittiği hastanede beklenmedik bir durumla karşılaştı ve acil bir ameliyata alındı.Aydilge'nin şarkıları arasında "Aşk Paylaşılmaz", "Haberin Yok", "Yangın Var", "Aşka Gel", "Kiralık Aşk", ve "Kalbim Hep Senle" gibi tanınmış eserler bulunuyor.

Ameliyata girmeden önce hayranlarına seslenen Aydilge, neden ameliyat olacağını açıkladı.Ameliyat öncesi hasta yatağından çektiği videoyla sevenlerine seslenen Aydilge, "Ne yazık ki birazdan acil ameliyata alınmam gerekecek. Şarkımda da değdiğim gibi hayat şaşırtır hep zaten. Kalçamda labrum yırtığı var. Ben hoplamayı zıplamayı çok seviyorum sahnede ama biraz fazla olmuş galiba. Labrum yırtığım oldukça geniş ve parçacıklı durumda. Onun temizlenip dikilmesi gerekiyor. İnşallah sonrasında eskisinden daha iyi şekilde şarkılarımızı söyleyeceğiz. Dualarınızı ve güzel enerjilerinizi yollamayı unutmayın" dedi.


 

Kaynak: HABER MERKEZİ