Türk televizyon ve sinema dünyasının başarılı ismi Ayça Ayşin Turan, yeni bir projede sürpriz bir karakterle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Magazin gündeminde heyecan yaratan bu gizli proje hakkında detaylar netlik kazanmamakla birlikte, Ayça Ayşin Turan'ın iddialı bir performans sergileyeceği ve hayranlarını şaşırtacak bir rolle ekrana geleceği konuşuluyor. Projenin doğasıyla ilgili ise henüz net bir bilgi bulunmuyor, ancak Adriana Lima'yı canlandıracağı spekülasyonları şimdiden merak uyandırıyor. İşte detaylar haberimizde...

Ayça Ayşin Turan'dan Büyük Sürpriz!

Oyuncu Ayça Ayşin Turan, uzun süredir sakladığı yeni projesi için büyük bir imaj değişikliğine gitti. Yeni saç stili ve tarzıyla efsanevi manken Adriana Lima'ya benzetilen Turan, hayranlarını şaşırttı. Yapılan yorumlar arasında "Yeni proje Adriana Lima'nın hayatı gibi görünüyor!" ve "Harika görünüyorsun!" şeklinde beğeni yağmuru oldu.

Bu yaz vizyona girecek olan "Gölgede 39 Derece..." adlı sinema filminde başrol oynayacak olan Ayça Ayşin Turan, izleyicilerle buluşacak. Film, Tunç Şahin'in yönetmen koltuğunda, Uygar Şirin'in senaryosuyla ve Bir Film yapımıyla hayata geçiriliyor.

Filmin erkek başrol oyuncusu ise genç neslin sevilen isimlerinden Furkan Andıç olacak. İkili, daha önce 2017 yılında "Meryem" dizisinde birlikte rol almışlardı.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, çekimler Temmuz ayının ilk haftasında İzmir'de başlayacak.

Kaynak: HABER MERKEZİ