Avcılar’dan, Bayraklı’ya yeni yaşam merkezi

Avcılar İnşaat’ın 30. Yılına özel İzmir için yaptığı üç yatırımdan ilki olan Avcılar Exclusive’nin tanıtım toplantısı yapıldı. Yaklaşık 350 milyon TL’ye mal olan ve konut-ofis-alışveriş merkezleri olarak tasarlanan projede, peşin alımlarda yüzde 30 indirim ve 72 ay vade-sıfır faiz seçenekleri yer alıyor

Avcılar’dan, Bayraklı’ya yeni yaşam merkezi

Avcılar İnşaat’ın 30. Yılına özel İzmir için yaptığı üç yatırımdan ilki olan Avcılar Exclusive’nin tanıtım toplantısı yapıldı. Yaklaşık 350 milyon TL’ye mal olan ve konut-ofis-alışveriş merkezleri olarak tasarlanan projede, peşin alımlarda yüzde 30 indirim ve 72 ay vade-sıfır faiz seçenekleri yer alıyor

Avcılar’dan, Bayraklı’ya yeni yaşam merkezi
18 Haziran 2019 - 13:11

SERCAN ÖZİPEKÇİ
 

Avcılar İnşaat’ın kuruluşunun 30. yılında, kente yapacağı 925 milyon liralık üç yatırımından ilki olan, Avcılar Exclusive Bayraklı’nın tanıtım toplantısı gerçekleşti. Projenin satış ofisinde gerçekleşen lansmanda, açılışa özel kampanya ve fiyatlar da açıklandı.

30. yıla özel fırsatlar

350 milyon TL maliyetle gerçekleştirileceği öğrenilen proje ile ilgili konuşan Avcılar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İdris Avcı, bugüne kadar 788 bin metrekare alanda 4 bin 165 konut ve 647 iş yeri inşa ettiklerini hatırlatarak, “Tüm projelerimizi, yatırımcımıza yüzde 200 oranında kazanç sağlayan 'Modernizmin Mimarı' vizyonuyla hayata geçiriyoruz. Avcılar Exclusive Bayraklı ise sadece yatırım açısından kazanç sağlamayacak, getirdiği yeniliklerle hayal ettiğiniz yaşamı da sunacak” dedi. Avcı, kuruluşlarının 30. yılını kutladıklarını ve bu nedenle 30. yıla özel peşin alımlarda yüzde 30 indirim fırsatını sunduklarını ifade etti. Ayrıca herkesin ofis ya da ev sahibi olabilmesi için tüm imkanlarını seferber ettiklerine dikkat çeken Avcı, şirket bünyesinde ‘72 ay vade ve sıfır faiz’ imkanı da sunduklarını belirterek, “Dileyen müşterilerimiz de 0,98 faiz oranıyla 120 ay vade ile banka kredisi kullanabilecek” diye konuştu.

İzmirli yatay mimari istedi

Bayraklı’nın gökdelenler bölgesi olmasına karşın, insanların gökdelenlerde yaşamın olumsuz yönlerini görmeleri nedeniyle bu tür yapılardan uzaklaştığını ifade eden Avcı, “Biz de bu alana gökdelen yapabilirdik. Ancak yatırımcılarımızın sesine kulak verdik. 8 katlı yatay bir mimariyi tercih ettik. Bunu yaparken güvenliği en üst seviyede tuttuk. Zemininde kullanılan büyük çap ve derinlikte inşa edilen ve yük taşıma kapasitelerinin fazlalığı ile bilinen 97 fore kazık kullandık. Bu aslında 30 katlı bir kule için en güvenli inşaat modeli iken biz bunu sadece 8 katlı Avcılar Exclusive Bayraklı için kullandık. Exclusive Bayraklı, Türkiye'de yapı güvenliği en yüksek olan projelerden olacak” dedi.Ofis ve daire fiyatları

Ofis ve daire fiyatlarında peşin alımlarda yüzde 30 indirim uygulanacağını belirten Avcı, “Ofis fiyatları peşin alımlarda yüzde 30 iskonto ile birlikte 395 binden başlıyor, 1 milyon TL’ye kadar çıkıyor. 3+1 daireler de peşin alımlarda 890 bin TL’den başlıyor. 3+1 açık mutfak ve 3+1 kapalı mutfak seçenekleri mevcut. 4+1 daireler de ise fiyatlar, peşin alımlarda 1 milyon 500 bin TL’den başlıyor” ifadelerini kullandı.

Yatırım zamanı

İzmir'de konut sektöründe diğer büyük şehirlerde olduğu gibi çok fazla proje olmadığını, Avcılar Exclusive'in lokasyonuyla eşsiz olduğu belirten İdris Avcı, “Bu ortamda yapılabilecek en güzel yatırımın fırsatını sunuyoruz. Çünkü proje 5 yıldızlı, lokasyon 5 yıldızlı, yatırımcının kazancı da 5 yıldızlı” dedi.

Lokasyon avantajı

İzmir’in yeni iş merkezi Bayraklı’nın tam kalbinde ve İzmir Adliyesi’ne yürüme mesafesinde yer alacak. Konut-Ofis-Alışveriş Merkezleri olarak tasarlanan proje, yatay mimarisiyle dikkat çekiyor. Bir gökdelenin yapı güvenliğine sahip olan 8 katlı Avcılar Exclusive Bayraklı, geniş balkonları, sosyal donatı alanları ve kapalı otoparkıyla özel bir yaşamın kapılarını aralama vaadi sunuyor .

Avcılar Exclusive özellikleri

3+1 Daireler: 100-148 metrekare arası

4+1 Daireler: 167, 173 metrekare arası

Ofis 60 - 239 metrekare seçenekleri

Dükkanlar: 32- 477 metrekare seçenekleri

Nefes Alan Mimari Açık-Kapalı Mutfak seçenekleri, Tüm daireler balkonlu, Resepsiyon ve Güvenlik Sistemi Kartlı Giriş Sistemi, Fitness Salonu Oyun Salonu, -2 Özel Kapalı Otopark, Açık-Kapalı Yüzme Havuzu,Ticari Alanlar Kafeler, Restoranlar Alışveriş Alanları, Hamam-Sauna, Maç İzleme Alanları, Sinema Odaları, Dinlenme Odaları.

YORUMLAR

  • 0 Yorum