Televizyon izleyicileri, 30 Mayıs 2024 Perşembe günü için heyecanla beklenen ATV yayın akışının sonunda duyuruldu! Gün boyunca ekran başında olmak isteyenler, hangi programların yayınlanacağını merakla araştırıyor. İşte 30 Mayıs 2024 Perşembe  ATV yayın akışı detayları...

ATV yayın akışı (30 Mayıs 2024)

08:00 - Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte izleyicileri güncel haberlerle buluşturacak olan "Kahvaltı Haberleri" başlıyor.

10:00 - Gerçek hayattan ilginç hikayeleri ve çözüme kavuşmayı bekleyen sorunları ele alan "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programıyla günün devamını getiriyoruz.

Müge Anlı son dakika: Selin Öztürk cinayete kurban mı gitti?-3

13:00 - Günün ortasında, en güncel gelişmeler ve önemli konularla ilgili detaylı analizler için "Gün Ortası" programıyla karşınızdayız.

14:00 - Lezzetli tarifler ve keyifli sohbetlerle dolu "Mutfak Bahane" programıyla öğleden sonraki saatleri değerlendiriyoruz.

Mutfak Bahane Dora Kimdir Dora Ercan Nereli

16:00 - İzleyicileri duygusal ve gerilim dolu hikayelerle buluşturan "Esra Erol'da" programıyla akşamın yaklaşmasına hazırlanıyoruz.

19:00 - Türkiye ve dünyadan en önemli gelişmeleri aktaran "Ana Haber Bülteni" ile günün öne çıkan haberlerini sizlere sunuyoruz.

20:00 - İzleyicileri duygu yüklü bir dramın içine çeken "Aldatmak" dizisiyle akşamın keyfini çıkarıyoruz.

Aldatmak 67 Bolum Fragmani Yayinlandi

00:20 - Ruhsal ve manevi konulara değinen, izleyicileri aydınlatan "Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru" programıyla geceye devam ediyoruz.

01:20 - En sevilen yerli dizilerin tekrar bölümleriyle geceye veda etmeden önce izleyicilerle buluşuyoruz.

03:50 - Tarihten günümüze uzanan eşsiz hikayeleri ve kahramanlıkları konu alan "Destan" belgeseliyle gecenin sonuna doğru yaklaşıyoruz.

Bu programlarla dolu dolu bir yayın akışı sizleri bekliyor!

Kaynak: Haber Merkezi