17 Mayıs 2024 Cuma günü için heyecanla beklenen ATV yayın akışı sonunda duyuruldu! Vatandaşlar, gün boyunca ekran başında olmak için hangi programların yayınlanacağını merakla araştırıyor. İşte detaylar...

ATV yayın akışı (17 Mayıs 2024)

ATV'nin dopdolu içeriğiyle dolu olan gününüze hoş geldiniz! 17 Mayıs 2024 Cuma gününe özel, unutulmaz programlar ve keyifli anlarla dolu bir yayın akışı sizi bekliyor. Bugün ATV ekranlarında heyecan verici dizilerden, bilgilendirici belgesellere, eğlenceli yarışmalardan, güncel haberlere kadar birbirinden çeşitli programlarla dolu bir gün sizi bekliyor. Şimdi ATV'nin muhteşem dünyasına dalın ve gün boyu keyifli bir seyir yaşayın! ATV'nin 17 Mayıs 2024 Cuma tarihli yayın akışı...

00:20 - 01:20 - Dini

Program Adı: Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru

Açıklama: Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru izleyicilerine, Peygamber Efendimizin ve Ehli Beyti'nin hayatından çok özel, çarpıcı hikayeleri paylaşmaya ve peygamberler tarihinden o döneme ait olaylarla ilgili bilgileri vermeye devam ediyor. Bu haftaki programda şu konular üzerinde duruluyor: Yüce Allah'ın dostları kimlerdir? İnsanı yüce Allah'tan mahrum eden davranışlar nelerdir? Yüce Allah hangi kullarının yanındadır?

01:20 - 03:50 - Dizi

Program Adı: Kuruluş Osman

Açıklama: Osman Bey, tekfurla anlaşan Yakup Bey ve İbrahim Bey'e karşı asla geri durmayacağını ifade eder. Mekece Kalesi'ni kendisine av bellediğini söyleyen Osman Bey, kaleyi ele geçirmek için nasıl bir yol izleyecektir? Germiyan ve Kayı arasında başlamış olan savaş sebebiyle Gonca Hatun derin bir acı yaşamaktadır. Bir yanda sevdiği adam, diğer yanda ata ocağı olan Gonca Hatun bu durumla nasıl baş edecektir?
03:50 - 07:00 - Dizi

Program Adı: Maraşlı

Açıklama: Maraşlı, cezaevinde tanıştığı koğuş ağası Fuad’ın hayatını kurtarır. Fuad ve Maraşlı o günden sonra kardeş gibi olurlar. Maraşlı delil yetersizliği sebebiyle beraat eder. Fuad, Maraşlı’ya tüm hayatını etkileyecek bir teklifte bulunur. Maraşlı bu teklifi kabul edecek midir? Mahur, halası Hamiyet ile birlikte yeni bir evde yaşamaya başlar. Aziz ve İlhan’ın ölümünden sonra devam eden soruşturmayı Savcı Tolga yürütmektedir. Maraşlı, Mahur’u uzaktan da olsa görmeye gittiğinde o sırada Savcı Tolga elinde çiçekler ile gelir.

07:00 - 08:30 - Haber

Program Adı: Kahvaltı Haberleri

Açıklama: Günün ve bir önceki gecenin en önemli gelişmelerine ve gazetelerden başlıklara yer veriliyor. Ayrıca para piyasaları, kültür ve sanat etkinlikleri ile ilgili haberler de ekrana taşınıyor.

08:30 - 10:00 - Dini

Program Adı: Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor

Açıklama: Nihat Hatipoğlu, İslam dini ile ilgili kafa karıştıran konular hakkında yorumlar yapıyor ve vatandaşların sorularını yanıtlıyor. Programda her hafta farklı bir konu ele alınıyor.

10:00 - 13:00 - Reality

Program Adı: Müge Anlı ile Tatlı Sert

Açıklama: Cinayetler, kayıplar, adam kaçırma ve miras davaları gibi olaylar bu programda bütün açıklığıyla tartışılıyor ve bir çözüme kavuşturulmaya çalışılıyor. Sorunlarına bir çözüm bulamayan insanlar Müge Anlı'ya başvuruyor. Programda bir hukukçu ve adli tıp uzmanı da yer alıyor. Ayrıca sosyal sorumluluk projelerine yer veriliyor. Özellikle kadın sağlığı, çocuklar ve yaşlılar ile ilgili pek çok yardım kampanyasına da öncülük yapılıyor. Bu programda başlatılan Sevgi İzi kampanyası sayesinde, birçok kayıp bulundu.

13:00 - 14:00 - Haber

Program Adı: Gün Ortası

Açıklama: Türkiye'de ve dünyada yaşanan önemli olaylar ekrana taşınıyor. Ayrıca canlı bağlantılara ve uzman görüşlerine de yer veriliyor.

14:00 - 16:00 - Yaşam

Program Adı: Mutfak Bahane

Açıklama: Derya Taşbaşı'nın sunumuyla Mutfak Bahane'de hafta içi her gün rengarenk anlarla yarışanlar ödüle, izleyiciler hem yemeğe hem de sohbete doyuyor.
16:00 - 19:00 - Yaşam

Program Adı: Esra Erol'da

Açıklama: Ayrılıklar, dargınlıklar, kayıplar, özlemler, kavuşmalar ve sevinçler... Hayata dair birçok şey bu programda... Stüdyoda ağırlanan konuklar; dertlerini, sıkıntılarını veya

isteklerini paylaşıyorlar. Esra Erol, uzmanların da katılımıyla dertlere derman olmaya çalışıyor.
19:00 - 20:00 - Haber

Program Adı: ATV Ana Haber

Açıklama: Gün içinde yaşanan gelişmeler ve gündemde yer alan konular izleyicilere aktarılıyor. Siyasetten ekonomiye, kültürden sanata Türkiye ve dünya gündemine ilişkin

önemli gelişmeler canlı bağlantılarla ekrana geliyor. Program konuklarıyla gündemdeki olayların analizi yapılıyor.

20:00 - 22:40 - Film

Program Adı: Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti

Açıklama: Genleri değiştirilmiş, isyancı maymun Caesar'ın kaçışının üzerinden on sene geçmiştir. Genetik evrim geçirerek daha da zekileşen Caesar, kendisi gibi oldukça akıllı olan diğer maymunlarla birlikte büyük bir maymunlar ordusu kurmayı başarmıştır. Caesar'ın önderlik ettiği bu maymunlar, 10 yıl öncesinde yayılan ölümcül bir virüs salgınından kurtulmayı başaran bir grup insanla karşı karşıya gelir. Ve her iki türün de tek bir amacı vardır, yeni dünya düzenini oluşturan ve hükmeden taraf olmak!

22:40 - 01:20 - Film

Program Adı: Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti

Açıklama: Genleri değiştirilmiş, isyancı maymun Caesar'ın kaçışının üzerinden on sene geçmiştir. Genetik evrim geçirerek daha da zekileşen Caesar, kendisi gibi oldukça akıllı olan diğer maymunlarla birlikte büyük bir maymunlar ordusu kurmayı başarmıştır. Caesar'ın önderlik ettiği bu maymunlar, 10 yıl öncesinde yayılan ölümcül bir virüs salgınından kurtulmayı başaran bir grup insanla karşı karşıya gelir. Ve her iki türün de tek bir amacı vardır, yeni dünya

Kaynak: Haber Merkezi