Ünlü oyuncu Burcu Kara, beyin ameliyatı geçirdikten sonra sağlık durumunu ve ameliyat sürecini açıkladı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, uzun zamandır kafasında bulunan ve büyüyen bir kitleden başarılı bir operasyonla kurtulduğunu duyuran Kara, ameliyatın risklerini ve sonrasını anlattı. Hayranlarının merak ettiği tüm detayları açıklayan Burcu Kara'nın sağlık durumu ve ameliyat süreci ile ilgili gelişmeler...

Burcu Kara Beyin Ameliyatı Oldu

Ünlü oyuncu Burcu Kara, beyin ameliyatı geçirdi. Kara, yaptığı açıklamada sağlık durumu hakkında detaylı bilgi verdi ve ameliyat sürecini anlattı.

"Uzun Zamandır Kafamda Yaşayan Bir Arkadaştan Kurtuldum"

Burcu Kara, beyin ameliyatıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Uzun zamandır kafamda benimle yaşayan bir arkadaştan kurtuldum. Son bir yılda çok büyümeye ve bizi düşündürmeye başlamıştı. Alınmasına karar verildi ama riskleri vardı. Bayağı araştırdık, konuştuk, görüştük hocalarla. Sonra üşenmedik Ankara'ya geldik ve Hakan hocayı bulduk. Tavır hayatta her şeydir benim için. Bir lafı yüzünden, doğumuma iki gün kala doktorunu değiştirmiş insanım ben. Şu anda da iyi ki böyle bir karar vermişim. Konuştuğumuz tüm riskleri atlattık beraber. Kendisine, ekibine ve tüm hastane çalışanlarına büyük saygı ve teşekkürlerimle. Arayan, soran, yazan tüm sevdiklerime de teşekkür edip cevap vermiş olayım. Hepimize sağlıklı bir ömür dilerim," dedi.

Ameliyat Süreci ve Sonrası

Burcu Kara, beyin ameliyatının ardından yaptığı açıklamada, hastane sürecini ve yaşadığı zorlukları paylaştı. "Tabii hastane önlüğüyle fotoğraf koyarsan, sonrasını göze almalısın. Eee; hayat hep iyi, güzel ve sağlıklı anlardan ibaret değil, her şey insanlar için değil mi? Ben de olduğu gibi biriyim. Zaten alışıksınız filtresiz hallerime," diye konuştu.

Kara'dan Teşekkür Mesajı

Kara, ameliyat sürecinde yanında olan herkese teşekkür etti ve sağlık personeline olan minnettarlığını dile getirdi. "Kendisine, ekibine ve tüm hastane çalışanlarına büyük saygı ve teşekkürlerimle. Arayan, soran, yazan tüm sevdiklerime de teşekkür edip cevap vermiş olayım. Hepimize sağlıklı bir ömür dilerim," ifadelerini kullandı.

Hayranlarından Destek Mesajları

Burcu Kara'nın açıklamasının ardından, hayranları ve takipçileri sosyal medya üzerinden geçmiş olsun dileklerini iletti. Kara, bu desteklerden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, tüm takipçilerine teşekkür etti.

Kaynak: HABER MERKEZİ