Televizyon dünyasının vazgeçilmez dizilerinden biri olan "Arka Sokaklar", her hafta milyonları ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Ancak son zamanlarda, dizinin Cansu karakteri ve oyuncusu hakkında merak edilenler giderek artıyor. Aynı şekilde, yeni sezonun başlamasıyla birlikte diziye katılan Ece Aydemir de izleyicilerin ilgisini çekiyor. Peki, Arka Sokaklar Cansu kimdir? Ece Aydemir kimdir? İşte, detaylar...

Arka Sokaklar Cansu kimdir?

Polis teşkilatının genç ve yetenekli yeni üyesi. Olay Yeri İnceleme biriminde görev yapmakta olup suç delillerini toplama ve kriminal inceleme süreçlerinde polis ekiplerine rehberlik etmektedir.

Ece Aydemir, oyunculuk kariyerine lise yıllarında adım atmış ve 'Kalk Gidelim' dizisindeki performansıyla büyük ilgi görmüştür. Dizi ve sinema sektöründe adını duyuran Aydemir, 2022 yılında katıldığı Miss Turkey'de finalde yer alarak dikkatleri üzerine çekmiştir. İşte, Ece Aydemir'in yaşam öyküsü...

2019 yılında verdiği bir röportajda, Ece Aydemir'in hayali Harvard Üniversitesi'nde eğitim almak olmuştur. Çocukluğunda hayvanları sevdiği için önce veteriner olmayı düşünen Aydemir, daha sonra mimarlık kariyeriyle ilgilenmiştir.

Oyunculuk dışında vakit geçirmeyi seven Aydemir, ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte zaman geçirmekte, ayrıca binicilik, atıcılık, şan ve piyano gibi alanlarda eğitim almaktadır.

Ece Aydemir kimdir?

İstanbul'da 2001 yılında doğmuştur. Ayla Algan Yaratıcı Drama Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır ve ilk kez 2015 yılında 'Kırgın Çiçekler' dizisinde kamera karşısına geçmiştir.

2017 yılında 'Aslan Ailem' dizisinde rol almış, aynı yıl 'Olmaz Böyle Şey' adlı sinema filminde de yer almıştır. 2017-2020 yılları arasında ise 'Kalk Gidelim' dizisinde 'Duru' karakterini canlandırmıştır. Ayrıca 2022 yılında Türkiye Güzellik Yarışması'nda (Miss Turkey) finale kalmıştır.

Ece Aydemir, 2022 yılı itibarıyla 21 yaşındadır ve bekar durumdadır. Hintli yönetmen ve oyuncu Aamir Khan'ın hayranıdır. 1.70 metre boyunda, 53 kilo ağırlığındadır ve başak burcudur. Sosyal medya platformu Instagram'da @eceaaydemir kullanıcı adıyla aktiftir.

ECE AYDEMİR'İN ROL ALDIĞI DİZİLER

  • 2015 - Kırgın Çiçekler
  • 2017 - Aslan Ailem
  • 2017-2020 - Kalk Gidelim (Duru Dal)

ECE AYDEMİR'İN ROL ALDIĞI FİLMLER

  • 2017 - Olmaz Böyle Şey

Ece Aydemir, ayrıca 'Arka Sokaklar' dizisinin son sezonunda da yer almaya başlamıştır.

Kaynak: Haber Merkezi