Suudi Arabistan takımı Al Nassr ile sezona müthiş bir başlangıç yapan ancak yaşadığı kas sakatlığı sebebiyle fırtına gibi girdiği sezonu erken kapatan Anderson Talisca için yeni bir gelişme yaşandı.

Portekiz basınında yer alan haberlere göre, Al Nassr'ın sezon sonunda Talisca ile yollarını ayırabileceği konuşuluyor. Bu gelişme, Beşiktaş Camiası'nda Talisca heyecanını yeniden alevlendirdi.

İspanyol gazeteci Rudy Galetti'nin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma göre, Al Nassr bu yaz Anderson Talisca'yı göndermeyi planlıyor. Galetti, "Al Nassr, yabancı kontenjanında yer açmaya çalışıyor ve haziran ayında 'gönderilebilir' oyuncu olarak değerlendirilen Anderson Talisca için teklifleri bekliyor" dedi.

Talisca'nın sakatlık sebebiyle sezonu kapatmasının ardından sağlığına kavuşup yeşil sahalara dönmek için gün sayarken, Al Nassr'ın bu kararı, Siyah-Beyazlı camiada büyük heyecan uyandırdı.

30 yaşındaki yetenekli hücumcu, 25 karşılaşmada 25 gol ve 4 asistlik üstün performans sergilemişti. Ancak sakatlığı sebebiyle sezonu erken kapatmak zorunda kalan Talisca için Al Nassr'ın yol ayrımına gelme kararı, Beşiktaş taraftarlarında umut dolu bir beklenti yarattı.

Kaynak: HABER MERKEZİ