Altınordu Belediyesi'nde İmar ve Şehircilik Müdürlüğü'nde iç mimar olarak görev yapan Can Altay, ani bir kalp krizi sonucu aramızdan ayrıldı. Bu beklenmedik kayıp, hem belediye çalışanları hem de Altay'ın ailesi ve dostları üzerinde derin bir etki bıraktı. Can Altay'ın hayatı ve çalışmaları hakkında daha fazla bilgi almak için haberimizi okumaya devam edin...

Can Altay neden öldü?

Altınordu Belediyesi'nde İç Mimar olarak görev yapan Can Altay, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Altay, bugün öğle saatlerinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Can Altay'ın annesi Gülşen Altay'ın da 6 ay önce vefat ettiği öğrenildi. Ordu Valiliği emekli Yazı İşleri Müdürü Gülşen Altay, 10 Aralık 2023 tarihinde yaşamını yitirmişti. Can Altay, annesinin ölümünden sadece 6 ay sonra hayata veda etti.

Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, İç Mimar Can Altay'ın vefatı üzerine bir başsağlığı mesajı yayımladı. Başkan Tepe, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Mesai arkadaşımız, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü personelimiz İç Mimar Can Altay’ı ani bir şekilde kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyorum. Başımız sağ olsun."

Kaynak: HABER MERKEZİ