Vatandaşlar, son dönemin dikkat çeken yapımlarından biri olan Altın filmi hakkında bilgi topluyorlar. Filmin çekildiği mekanlar, başrollerde yer alan oyuncuları ve ilginç hikayesi merak konusu. Peki, Altın filmi nerde çekildi? Altın filmi konusu ve oyuncuları kimlerdir? Altın filmi meraklıları için işte detaylar...

Altın filmi nerde çekildi?

Altın filmi, çekimlerinin bir kısmını Amerika Birleşik Devletleri'nde, diğer bir kısmını ise Tayland ve Endonezya'da gerçekleştirdi.

Altın filmi konusu nedir?

Film, madencilikte deneyimli olan Kenny Wells'in hikayesine odaklanıyor. Babasının izinden giden Wells, servetini topraktan aramak için dağlara tırmanır. Tüm mülklerini satarak Endonezya'nın en derin ve karanlık ormanlarına giden Wells, burada efsanevi bir altın rezervi olduğuna inanmaktadır. Ancak altın arayışı, zorlu doğa koşulları ve beklenmedik tehlikelerle dolu bir maceraya dönüşür.

Altın filmi oyuncuları kimlerdir? 

Bryce Howard, Edgar Ramírez ve Matthew McConaughey'nin etkileyici performansları, filmi izleyicilere unutulmaz kılarken, yönetmen Stephen Gaghan ise nefes kesen sahnelerle dolu bir aksiyon deneyimi sunuyor. Altın avının peşinden koşan Kenny Wells'in serüveni, 7 şiddetindeki aksiyonuyla seyircileri ekrana kilitlemeye hazırlanıyor.

Kaynak: Haber Merkezi