Ünlü pop şarkıcısı Aleyna Tilki'nin, Adnan Oktar çetesinin "Kedicik" olma teklifinden son anda kurtulduğu ortaya çıktı. Henüz 13 yaşındayken örgüt tarafından hedef alınan genç şarkıcı, annesinin dikkatli davranışları sayesinde tehlikeli bir tuzaktan kaçmayı başardı.

aleyna-tilki0

Adnan Oktar liderliğindeki organize suç örgütünün kadınları kandırarak nasıl kontrol altına aldığını anlatan bir belgesel, Türkiye genelinde büyük yankı uyandırmıştı. Bu belgeselde, genç kızların nasıl tuzaklara düşürüldüğü ve örgüt lideri Adnan Oktar'ın emriyle nasıl hareket ettikleri detaylı bir şekilde açıklanmıştı.

aleyna-tilki-konser

Aleyna Tilki'nin örgütün hedefinde olduğu, Marmara Üniversitesi'nin önünde tanıtım broşürleri dağıtırken bir "Kedicik" üyesi tarafından teklif alarak neredeyse örgüte dahil olmak üzere olduğu belirtildi. Ancak, Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel'in dikkati sayesinde bu tehlikeli tuzağı atlattığı öğrenildi.

Altın Kafes dizisinin Onur'u Aytaç Şaşmaz kimdir? Aytaç Şaşmaz nereli? Altın Kafes dizisinin Onur'u Aytaç Şaşmaz kimdir? Aytaç Şaşmaz nereli?

aleyna-tilki

Havva Öztel, konuyla ilgili şunları söyledi: "Ben bu konularda çok hassasım. Birçok genç kız bu şekilde kandırılmaya çalışıldı. Böyle durumlarda bilinçli ve farkındalıkla yaklaşmak gerek" Aleyna Tilki'nin annesinin bu bilinçli yaklaşımı, kızlarını tehlikeli bir durumdan korumasına yardımcı oldu.

Kaynak: Haber Merkezi