Uygun fiyatlı seyahatlerin öncüsü olan AJet Havayolları, müşterilerine heyecan verici bir haberle sesleniyor. Son dönemde yoğun talep gören ve beğeni toplayan indirimli bilet kampanyalarıyla adından sıkça söz ettiren AJet, yeni bir kampanya hazırlığı içerisinde.

hangi-ulkelere-vizesiz-gidilebilir-vizesiz-gidilebilecek-ulkelerin-kurallari-nelerdir-hangi-ulkeler-pasaportla-aliyor

Havayolu şirketi yetkililerinden alınan bilgilere göre, kampanyanın ne zaman başlayacağı ve hangi şartlarda geçerli olacağı merak konusu. Peki AJet indirimli bilet kampanyası ne zaman? AJet indirimli bilet kampanyası şartları neler? İşte detaylar...

1 Mart Tek Basina Tatil Planlama Gunu Nedir Tek Basina Tatil Yapilacak Yerler

AJet indirimli bilet kampanyası ne zaman?

AJET'in sunduğu %20 indirimli bilet kampanyasıyla Almanya, Avusturya, Azerbaycan, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Bosna-Hersek, Danimarka, Fransa, Gürcistan, Hollanda, Irak, İtalya, Kosova, Lübnan, Macaristan, İsveç, İsviçre ve Sırbistan gibi ülkelere daha uygun fiyatlarla seyahat edebilirsiniz.Bu muhteşem kampanya 5 Haziran Pazartesi günü başladı ve 7 Haziran Cuma günü sona erecek.

hangi-ulkelere-vizesizd-gidilebilir-vizesiz-gidilebilecek-ulkelerin-kurallari-nelerdir-hangi-ulkeler-pasaportla-aliyor

AJet indirimli bilet kampanyası şartları neler?

AJet, ucuz yurtdışı uçak bileti arayanlar için yepyeni bir indirim kampanyası başlattı. İşte şartlar:

  • Kampanya yurt dışı varışlı ve yurt dışı çıkışlı Türkiye (Kuzey Kıbrıs dahil) varışlı gidiş-dönüş, direkt veya yurt içi aktarmalı uçuşlarda geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında vergiler ve harçlar dahil ücret üzerinden %20 indirim sunulacaktır.
  • Kampanya 05 – 07 Haziran 2024 tarihleri arasında alınacak biletler için geçerlidir.
  • Kampanya 05 Haziran – 26 Ekim 2024 tarihleri arasındaki uçuşlar için geçerlidir.
  • Kampanya, Türkiye (Kuzey Kıbrıs dahil) çıkışlı yurt dışı varışlı ve yurt dışı çıkışlı Türkiye (Kuzey Kıbrıs dahil) varışlı gidiş-dönüş, direkt veya yurt içi aktarmalı uçuşları kapsamaktadır.
  • Kampanya yurt dışı noktaları Almanya, Avusturya, Azerbaycan, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Bosna-Hersek, Danimarka, Fransa, Gürcistan, Hollanda, Irak, İtalya, Kosova, Lübnan, Macaristan, İsveç, İsviçre ve Sırbistan ülkelerini kapsamaktadır.
Kaynak: HABER MERKEZİ