Gündemde sıkça yer alan Ahsen TV'nin tanıdık yüzü Bülent Yapraklıoğlu'nun hayatı ve özel yaşamıyla ilgili merak edilenler sonunda gün yüzüne çıktı. Evli mi, kaç çocuğu var gibi soruların yanıtları ve daha fazlası haberimizde!

Bülent Yapraklıoğlu kimdir?

Bülent Yapraklıoğlu, Ahsen TV kanalının sunucusudur. Sokak röportajlarıyla tanınan ve izleyicilerin ilgisini çeken bir kişiliğe sahiptir. Kendisine ait Instagram ve YouTube hesapları bulunmaktadır. Ayrıca "Reis" adında bir kitabı mevcuttur. Bülent Yapraklıoğlu'nun doğum tarihi ve nereli olduğuna dair kesin bilgiler mevcut değildir.

Ahsen TV'nin sahibi Bülent Yapraklıoğlu'nun sunucu kızı Mervenur Yapraklıoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na tekrar seçilen Ekrem İmamoğlu'nun zaferini takiben, skandal bir video yayınladı. Provokatif yayınlarıyla bilinen ve iktidar destekçisi olarak tanınan Ahsen TV, son yayınladığı video ile büyük bir skandalı tetikledi.

Videonun içeriğinde, Mervenur Yapraklıoğlu'nun ifadeleri oldukça çarpıcıydı. İstanbul'un büyük bir deprem riski altında olduğu gerçeğinden yola çıkarak, İmamoğlu'nun tekrar seçilmesini bir felaket olarak değerlendiren Yapraklıoğlu, şoke edici sözler sarf etti. "SİZ ENKAZA LAYIKSINIZ" diyerek İmamoğlu'na ve ona oy verenlere hakaretler yağdırdı.

Mervenur Yapraklıoğlu'nun bu skandal ifadeleri kamuoyunda büyük bir infial yarattı ve tepkileri beraberinde getirdi. İstanbul'da yaşayan 16 milyon insanın deprem riskine dikkat çekmek yerine, bu gibi trajik olayları bir siyasi argüman olarak kullanması, toplumda büyük bir öfkeye sebep oldu.

Bu skandalın ardından, Ahsen TV ve Bülent Yapraklıoğlu'nun nasıl bir tutum izleyeceği merakla beklenirken, Mervenur Yapraklıoğlu'nun sözleri hakkında hukuki süreçlerin başlatılması için çağrılar yükselmeye başladı. Bu olay, medya etiği ve sorumluluğu konusunda ciddi tartışmaları da beraberinde getirdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ