Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi’nde  düzenlenen Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Karabağlar Şubesi Türk Sanat Müziği Korosunun geleneksel "Yeşilçam Nağmeleri" konseri sanatseverlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.
Şef Dr. Barış Doğan yönetiminde gerçekleştirilen "Yeşilçam Nağmeleri" konserine Türk Sanat Müziği’nin sevilen ismi Nurdan Torun da konuk sanatçı olarak katıldı. Koronun ve Nurdan Torun’un seslendirdiği unutulmaz Yeşilçam şarkılarına izleyiciler de eşlik etti.

Whatsapp Image 2024 05 28 At 17.02.29
ADD Karabağlar Şubesi Yönetim Kurulu’ndan yapılan açıklamada “Bizlere bu harika konseri hazırlayan, başta koro Şefimiz Dr. Barış Doğan olmak üzere konuk Sanatçımız Sayın Nurdan Torun'a, Solist ve Koristlerimize, Saz Sanatçılarımıza, Kültür Sanat Kolumuza, bizleri yalnız bırakmayan CHP Karabağlar İlçe Yönetiminden Burcu Çetinel'e, Türkiye Güreş Federasyonu Asbaşkanı Hüsni Oral'a, Add Karabağlar Şubesi kurucu Başkanı Fevzi Özelli 'ye, Aşık Veysel Mh. Muhtarı Ahmet Tuna'ya, Kazım Karabekir mh muhtarı Muharrem Gülgü 'ye, İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı İsmail Derse' ye ve tüm dostlarımıza teşekkür ederiz” denildi.

Kaynak: Bülten