Televizyon dünyasının tanınmış isimlerinden Acun Ilıcalı, katıldığı bir programda Survivor'a çağırdığı bir kişiyi nankör ve kansız olarak nitelendirdi. Peki, Ilıcalı'nın bu sözleri kime yönelikti?

İzmir baraj doluluk oranları 6 Aralık 2023: İzmir barajlarda doluluk oranı nedir? İzmir baraj doluluk oranları 6 Aralık 2023: İzmir barajlarda doluluk oranı nedir?

Survivor'un yıldızlarından birçok ismi ünlü yapan Acun Ilıcalı, son zamanlarda yaptığı çarpıcı açıklamalarla gündemde. Katıldığı 'Nur Tuğba İle Laf Aramızda' programında Ilıcalı, Survivor'a davet ettiği bir kişiye yönelik sert ifadeler kullandı.

Acun Ilıcalı'nın Nankör ve Kansız Dedikleri Kim?

Program sırasında Nur Tuğba'nın "Survivor'a keşke almasaydım dediğiniz kimse var mı?" sorusuna yanıt veren Acun Ilıcalı, belirli bir ismi açıklamadan şunları söyledi: "Var, birkaç kansız çıktı. Çocuğu biz ünlü yaptık, bizim sayemizde dizide oynuyor. Survivor'ı soruyorlar 'Survivor'ı bana sormayın' diyor. Ben de aradım 'Kardeşim meraktan soruyorum, sen nasıl ünlü oldun?' dedim. 'Ben çıktıktan sonra seyrettim bölümleri, bana yanlış olmuş' dedi. Çıktıktan sonra biz de bir program da yaptın' dedim. Nankör insan, kansız adam sevmem. Ben kimseden teşekkür istemedim. Dokunduğum insanların birçoğu da güzel şeyler söyler. Bana bakışıyla insanlar belli ediyor zaten ama nankörlüğü affetmem" ifadelerini kullandı.

Ilıcalı'nın kimden bahsettiği merak konusu olurken, Survivor dünyasında hangi ismin bu sert eleştirilere maruz kaldığı hala bilinmiyor.

Kaynak: Haber Merkezi