Türkiye genelinde vatandaşlar, son dönemde popüler olan isimlerin özel hayatlarına dair merak içerisinde. Bu merakın odak noktasında ise tanınmış isimlerden Açelya Akkoyun'un eşi ve Enis Cergel'in kim olduğu soruları yer alıyor.Peki Açelya Akkoyun eşi kim? Enis Cergel kimdir? İşte detaylar...

Açelya Akkoyun eşi kim? 

Ekranların gamzeli güzeli Açelya Akkoyun, önceki evliliğini aktör Civan Canova ile yapmış, ancak mutluluğu ikinci eşi Enis Cergel'de bulmuştur. Enis Cergel, ithalat ve ihracat işleriyle uğraşmaktadır.2006 yılında evlenen Enis Cergel ve Açelya Akkoyun çifti, evliliklerinin üçüncü yılında 2009'da kızları Alya Deniz'i kucaklarına almışlardır. 

Enis Cergel kimdir?

Türk sinema ve televizyon dünyasının sevilen yüzlerinden biri olan Açelya Akkoyun, hayatında birçok deneyim yaşamış bir isimdir. Kendisi sadece oyunculuk kariyeriyle değil, özel hayatındaki dönem dönem yaşadığı ilişkilerle de gündeme gelmiştir. 

2006 yılında Açelya Akkoyun ile Enis Cergel'in bir araya gelmesiyle hayatlarında yeni bir sayfa açıldı. Bu birliktelikleri, 2009 yılında kızları Alya Deniz'in dünyaya gelmesiyle daha da anlam kazandı. 

Kaynak: HABER MERKEZİ