Survivor All Star'da 9 Haziran 2024'te yapılan son eleme düellosu, büyük finale sadece günler kala izleyicileri ekran başına kilitledi. Seyirciler, "9 Haziran 2024 Survivor'da kim elendi, hangi yarışmacı veda etti? Survivor All Star eleme düellosunu kim kazandı?" sorularının cevaplarını öğrenmek için sabırsızlanıyor. Bu kritik gecede potaya giren yarışmacılar arasından kimin elendiği ve düelloyu kimin kazandığına dair tüm ayrıntılar burada.

Son Eleme Düellosu

13 Haziran'da yapılacak büyük finale yaklaştıkça, Survivor All Star'da heyecan doruklara ulaştı. Bu hafta bireysel dokunulmazlıkları kaybeden Atakan, Yunus Emre, Nefise ve Seda eleme potasına girdi. İlk etapta Nefise ve Yunus Emre karşı karşıya geldi. Nefise, rakibini 5-0'lık skorla mağlup ederek potadan çıkmayı başardı.

Atakan ve Seda'nın Mücadelesi

İkinci etapta Atakan ve Seda karşı karşıya geldi. Seda, 4-0'lık skorla Atakan'ı yenerek adaylıktan çıktı. Böylece, eleme düellosunda finale kalan isimler Atakan ve Yunus Emre oldu.

Yunus Emre ve Atakan Karşı Karşıya

Üçüncü etapta, Yunus Emre ve Atakan finalde karşılaştı. Atışlarda Atakan, Yunus Emre'yi 5-3'lük skorla mağlup etti. Bu sonuçla birlikte Survivor All Star'dan elenen son isim Yunus Emre oldu.

Yunus Emre'nin Veda Konuşması

Yunus Emre, "Her şeyin bir bedeli var. Evet, bir bedel ödedik ama bu sadece yarışmanın zorluğuydu. Eğip bükmeden beni ailenizin içine aldınız. Beni ben olarak bir yerlere getirip dünyanın kirletmiş olduğu çamurlardan beni arındırdınız. Yeni bir kimlik verdiniz. Her şey için minnettarım. Ve mutlu gideceğim buradan. Çok zorlamayayım, konuşamıyorum, anlayan anladı," sözleriyle konuşmasını bitirdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ