Gelinim Mutfakta'ya kim, hangi gelin elendi? Gelinim Mutfakta kim elendi 1 aralık 2023? Gelinim Mutfakta'ya kim, hangi gelin elendi? Gelinim Mutfakta kim elendi 1 aralık 2023?

2016’da meslektaşı Kenan İmirzalıoğlu’yla evlenen, 2020’de Lalin ve 2022’de de Leyla adını verdiği çocuklarını kucağına alan Sinem Kobal, YouTube’da yayınlanan “İbrahim Selim’le Bu Gece” programına konuk oldu. Uzun süredir ekranlardan uzak olan oyuncu, “Ekranda olmayı çok özledim. Yakın zamanda inşallah dönmek istiyorum. Beni heyecanlandıran, kıpır kıpır eden bir şeyler var ama netleşince söyleyebilirim” dedi.  

7-yil-once-evlenmislerdi-sinem-kobal-kenan-imirzaliogluyla-tanistigi-ani-anlatti-tuttu-kolu-1

TUTTU KOLUMDAN ÇEKTİ

Sinem Kobal, “Kenan İmirzalıoğlu ile tanıştığınız anı hatırlıyor musun?” sorusuna şöyle yanıt verdi:
“Hatırlamaz mıyım? Görür görmez çarpıldığım biri. İlk karşılaştığımızda da tabii ki kendisi enerjisiyle çarpmıştı. Farkında da değildim o kadar. Tuttu kolumdan çekti diyebilirim. Ben de böyle kaldım tabii ki.”

7-yil-once-evlenmislerdi-sinem-kobal-kenan-imirzaliogluyla-tanistigi-ani-anlatti-tuttu-kolu-2

Oyuncu, evlilik hakkındaki düşüncelerini de paylaştı:

“Mesele aslında evlilik değil. Mesele, hayatını geçirmeye gönüllü olduğun partnerinle ne yaşadığınla ilgili. Paylaştığın sevgi, saygı, emek önemli. Bunlara sahipsen, evlilik de güzel oluyor, sevgililik de. Sırf evlenmek için evlenmeyi doğru bulmuyorum. Birbirini seven iki ruh karşılaştığında o emeği vermek istiyor ve evlilik de güzel bir yol çiziyor. Aile oluyorsun, kökleniyorsan. Sana daha güçlü hissettiriyor. Evlilik ve aile kavramı her zaman değerini koruyor.”

Kaynak: HABER MERKEZİ