Televizyon ekranlarında izleyicilerin merakla takip ettiği Gelin Evi, 7 Haziran 2024 tarihli bölümüyle yine adından söz ettiriyor. Yarışmacılar arasındaki rekabetin kızıştığı bu haftada, hangi gelin birincilik tacını takacak? İzleyiciler, bugün hangi yarışmacının zaferle ayrıldığını öğrenmek için sabırsızlanıyor. İşte detaylar haberimizde...

7 Haziran 2024 Gelin Evi bugün kim kazandı?

Büyük ödül 50.000 TL olan bu rekabet, düğüne ve balayına kadar pek çok detayı içeriyor. Ayrıca, ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın ödülleri verilecek.

Hafta Boyunca Heyecan Dorukta

Gelinler, hafta boyunca ev hanımlığını konuşturdukları beceri oyunlarında yeteneklerini sergiliyorlar. Her gün yapılan testler ve yarışmalar sonucunda çay ve kahve makineleri gibi sürpriz hediyeler kazananları belirleniyor.

Gelin Evi Her Gün Show TV'de

Sunuculuğunu Aslı Hünel'in üstlendiği Gelin Evi, hafta içi her gün 12.30'da Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Heyecan dolu yarışma, Leyla Gelin ve Ayşe Gelin'in çay ve kahve makinelerini kazanmasının yanı sıra, büyük ödül olan 50.000 TL'nin de sahibini belirledi: Şevval Gelin.

Kaynak: Haber Merkezi