Merakla beklenen 16 Haziran 2024 Şans Topu çekiliş sonuçları nihayet belli oldu! Şans oyunları tutkunları, her hafta olduğu gibi bu haa da Şans Topu'nun kazandıran numaralarını öğrenmek için sabırsızlanıyor. 5+1 formatı ile milyonları heyecanlandıran bu oyun, talihlilerine yine büyük ödüller dağıttı. Peki, 5+1 Şans Topu sonuçları ne oldu? Şans Topu çekiliş sonuçları 12  Haziran 2024 İşte, 16 Haziran 2024 tarihli Şans Topu çekilişinin sonuçları ve çekilişle ilgili tüm detaylar bu yazımızda!

5+1 Şans Topu sonuçları ne oldu?

  • 16 Haziran 2024 20:00 Şans Topu Sonuçları
  • Çekiliş no: 47
  • Kazanan Numaralar: 4514333410

Şans Topu oyunu, bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde ise 14 numara bulundurur. Oyuncular, 34 numara arasından 5, 14 numara arasından ise 1 numarayı işaretler. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir ve her kolonun ücreti 5 TL’dir.

Kolon Seçenekleri: Sen Seç!

Kolonlar, oyuncular tarafından seçilen sayılarla veya "Rastgele" seçeneği kullanılarak sistem tarafından rastgele belirlenen sayılarla oluşturulabilir. Satış noktalarında bulunan Şans Topu kuponları için "SEN SEÇ" kutucuğunu işaretleyerek, rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşturmak mümkün.

Sistem Oyunu: Çoklu Oyun Kombinasyonları

Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları oluşturmanıza olanak tanır. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla numara işaretlenerek sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda, birden fazla kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş: Daha Fazla Şans

Çoklu çekiliş seçeneğini işaretleyerek, birden fazla çekilişe katılabilirsiniz. Bu seçenekle, şansınızı artırabilir ve farklı çekilişlerde aynı numaralarla oynamanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Kolon İptali: Kararınızı Değiştirirseniz

Oynadığınız kolonlardan vazgeçmek isterseniz, ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğunu işaretleyerek kolonunuzu iptal edebilirsiniz. Bu özellik, yanlış doldurulan veya değişiklik yapmak istediğiniz kolonları iptal etme imkanı sunar.

Çekiliş ve Kazanma Şansı

Şans Topu çekilişleri haftada iki kez, Çarşamba ve Pazar günleri yapılır. Her çekilişte, küre içerisindeki 34 numaradan 5'i ve 14 numaradan 1'i çekilir. Oynadığınız her kolonda çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numarayı doğru tahmin ederseniz, ikramiye kazanırsınız. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit olarak bölüşülür.

Her çekilişte doğru tahmin ettiğiniz numaralarla çeşitli ikramiyeler kazanabilirsiniz. 5+1 bilen, büyük ikramiyenin sahibi olurken, diğer kombinasyonlarda da farklı miktarlarda ödüller kazanabilirsiniz. Şans Topu, heyecan dolu bir oyun deneyimi sunarak her hafta milyonlarca oyuncuya kazanma şansı sunuyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ