Survivor All Star'da 5 Haziran günü gerçekleşen dokunulmazlık oyunu ve eleme adaylarının belirlenmesi, izleyicileri ekran başına kilitledi. Yarışmanın sıkı takipçileri "Dokunulmazlık ve kolyeyi kim kazandı?" ve "3. ve 4. eleme adayı kim oldu?" sorularının cevaplarını merakla bekliyordu. Bu heyecan dolu gecede yaşanan tüm gelişmeler ve alınan sonuçlar, Survivor severler için işte tüm detaylarıyla burada...

Survivor 2. Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor'da 2. bireysel dokunulmazlık oyununda heyecan doruktaydı. Yarışmacılar, 3 puana ulaşarak rakiplerini elemeye çalıştı. Mücadele ve atışların yoğunlaştığı bu oyunda, yarışmacılar sembolleri düşürerek sayı almaya çalıştı.

Survivor Kolye Ödülünü Kim Kazandı?

Bireysel dokunulmazlık oyununun finalinde Batuhan Karacakaya ile Yunus Emre Özden karşı karşıya geldi. 3-0'lık skorla haftanın üçüncü bireysel dokunulmazlık sembolünün sahibi Batuhan oldu. Bu galibiyetle birlikte ödülün de sahibi olan Batuhan, kolyeyi kazanmanın yanı sıra üç arkadaşının da ödülden faydalanmasını sağladı. Ogeday, Seda ve Nefise'yi seçen Batuhan, ödülü onlarla paylaştı.

Survivor Üçüncü Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor'da haftanın üçüncü eleme adayı, performanslara göre belirlendi. Performansı en düşük olan yarışmacı, üçüncü eleme adayı olarak seçildi. Bu hafta üçüncü eleme adayı Seda Ocak oldu.

Survivor Dördüncü Eleme Adayı Kim Oldu?

Bireysel dokunulmazlığı kazanan Batuhan, eleme potasına Nefise'yi gönderdi. Böylelikle, Survivor'da dördüncü eleme adayı Nefise oldu

Eleme Düellosunda Eşleşmeler

Survivor eleme potası tamamlandı ve dört eleme adayı eleme gecesinde kalma mücadelesi verecek. Eşleşmeler ise şu şekilde gerçekleşti:

  • Nefise - Atakan
  • Seda - Merve

Bu zorlu eşleşmelerde hangi yarışmacıların adaya veda edeceği merakla bekleniyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ