Survivor All Star 2024, 4 Haziran'da gerçekleşen dokunulmazlık oyunuyla izleyicileri ekrana kilitledi. Yarışmacılar arasında kıyasıya bir mücadele yaşanırken, bireysel dokunulmazlık sembolünün sahibi kim oldu? Ayrıca, eleme potasına hangi isim gönderildi? Survivor hayranlarının merak ettiği bu soruların cevapları ve daha fazlası haberimizin devamında...

Survivor All Star 2024'te Sıralama Oyununu Kim Kazandı?

Survivor All Star 2024'te sıralama oyunu sona erdi. En iyi süreyi yaparak birinci olan Nefise Karatay, doğrudan bir üst tura çıkmaya hak kazandı. Sıralama oyunu sonrasında eşleşmeler şu şekilde gerçekleşti:

  • Merve - Yunus Emre
  • Ogeday - Seda
  • Atakan - Batuhan

Survivor'da 2. Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Dokunulmazlık oyununda yarışmacılar, 3'e varan rakibini eleyip bir üst tura çıkmaya çalıştı. Mücadele giderek arttı ve yarışmacılar daha fazla sembol düşürmek ve daha fazla atış yaparak sayı almaya çalıştı.

Survivor Bireysel Dokunulmazlık Sembolünü Kim Aldı?

Finalde Nefise Karatay ile Ogeday Girişken karşı karşıya geldi. Ogeday, 3-2'lik skorla haftanın ikinci bireysel dokunulmazlık sembolünün sahibi oldu. Bu zaferle birlikte Ogeday, ödülün de sahibi oldu ve 3 arkadaşının da ödülden faydalanmasını sağladı. Ogeday, Nefise, Merve ve Batuhan'ı seçerek ödülden beraber faydalandılar.

Survivor'da İkinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Bireysel dokunulmazlığı kazanan Ogeday, eleme adayını belirleme hakkına sahip oldu. Ogeday, Atakan'ı eleme potasına gönderdi. Böylelikle Survivor'da ilk eleme adayı Merve Aydın'ın ardından ikinci eleme adayı Atakan oldu.

Kaynak: HABER MERKEZİ