Survivor All Star'ın 3 Nisan bölümü, izleyicileri ekran başına kilitleyen anlar yaşattı. Yarışmacıların arasındaki rekabetin giderek kızıştığı bu haftada, merak edilen soruların yanıtları belli oldu. Hangi takım dokunulmazlığı kazandı ve yeni eleme adayı kim oldu? İşte, Survivor'da yaşanan son gelişmelerin ayrıntıları!

Dokunulmazlık Oyununu Kazanan Takım Belli Oldu 

Survivor All Star 2024'de nefes kesen bir rekabet daha geride kaldı. Haftanın son dokunulmazlık oyununda Kırmızı ve Mavi Takım arasında büyük bir mücadele yaşandı. Sonunda, Mavi Takımın üstünlüğüyle dokunulmazlık oyununu kazanan taraf oldu. Bu zaferle birlikte Kırmızı Takım ise konseye giderek dördüncü eleme adayını belirlemek durumunda kaldı.

Eleme Adayları Belli Oldu!

Survivor All Star'da dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı Takım, eleme konseyinde bir aday belirlemek zorunda kaldı. Eleme potasına bu hafta Sercan, Hakan, Poyraz ve Özgür girdi. Eleme potası eşleşmeleri ise şu şekilde belirlendi: Hakan, Özgür ile mücadele ederken, Sercan ise Poyraz ile karşı karşıya gelecek. Heyecan dolu eleme gecesinde kimin adaya veda edeceği merakla bekleniyor.

Kaynak: Haber Merkezi