Televizyon dünyasının sevilen oyuncuları Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul, üçüncü kez birlikte! İkilinin romantik ilişkileri, magazin gündeminin en çok konuşulan konularından biri haline geldi. Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul'un yeniden bir araya gelme kararı, sevenlerini heyecanlandırdı. İkilinin birlikte geçirdiği zamanlar ve ilişkilerindeki yeni gelişmeler haberimizde! İşte detaylar haberimzide...

Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul yeniden bir arada!

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul, dizi sektörünün sevilen çiftleri arasında önemli bir yer ediniyor. Bu iki başarılı oyuncu, aynı zamanda yakın arkadaşlar ve yeni yayın döneminin iddialı yapımlarından biri olan "Kalpazan" dizisinde üçüncü kez bir araya geliyor. O3 Medya imzası taşıyan ve Saner Ayar'ın yapımcılığını üstlendiği "Kalpazan"ın yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin oturuyor.

Yeni Karakterler ve Heyecan Verici Hikaye

Dizide, Darphane'de çalışan saf ve temiz bir memur olan Adem'in hayatı, kirli bir sistemin içine adım adım çekilmesiyle değişiyor. Her geçen gün başına gelen olaylar sonucunda sahte para basan bir kalpazana dönüşümü etkileyici bir dille ekrana taşınıyor. Adem rolü için ünlü aktör Timuçin Esen ile görüşmeler devam ederken, Adem'in eşi Canan karakteri için ise Burçin Terzioğlu düşünülüyor.

Kartal ve Ayşe'nin Hikayesi

Dizinin en dikkat çeken karakterlerinden biri ise Adem'in tam zıddı kişiliğe sahip olan kardeşi Kartal. Genç kuşağın başarılı isimlerinden Çağlar Ertuğrul'un imza aşamasında olduğu Kartal karakteri, Ayşe adında bir polisle tanışacak. Ayşe rolü için ise senaryosu titizlikle yazılan dizide Sema Ali Erol, Mahir Erol, Ayşenur Sıkı ve Türküler Özgül arasında seçim yapılacak. Kartal'ı ekrana getirecek olan isim ise Deniz Baysal olacak.

Kaynak: HABER MERKEZİ