Survivor All Star 2024'te 3 Haziran'da gerçekleşen yarışmalarda eleme adayı kim oldu ve dokunulmazlık sembolünü kazanan yarışmacı kim oldu soruları, izleyicilerin en çok merak ettiği konular arasında. Heyecan dolu anların yaşandığı gecede, yarışmacılar arasında kıran kırana bir mücadele gerçekleşti. Eleme potasına kim gönderildi, bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? İşte tüm detaylar ve yaşananlar...

Survivor Sıralama Oyununu Kim Kazandı?

Survivor All Star 2024'te heyecan dolu sıralama oyunu tamamlandı. Yarışmacılar arasında kıyasıya bir mücadele yaşandı ve en iyi süreyi Batuhan yaparak oyunun galibi oldu. Batuhan böylelikle bir üst tura çıkmaya hak kazandı.

Bireysel Dokunulmazlık Sembolünü Kim Aldı?

Survivor All Star 2024'te birinci bireysel dokunulmazlık sembolünün sahibi yine Batuhan oldu. Bu galibiyetle Batuhan, hem dokunulmazlık hem de ödülün sahibi oldu. Sembolün sahibi olan Batuhan, ayrıca üç arkadaşının da ödülden faydalanmasını sağladı. Nefise, Seda ve Ogeday'ı seçen Batuhan, bu arkadaşlarının da ödüle ortak olmasını sağladı.

Survivor İlk Eleme Adayı Kim Oldu?

Bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Batuhan, eleme adayını belirleme hakkına sahip oldu. Batuhan, eleme potasına Merve'yi gönderdi. Böylelikle Survivor All Star 2024'te ilk eleme adayı Merve Aydın oldu.

Kaynak: HABER MERKEZİ