Survivor All Star 2024, 29 Ocak tarihinde ekranlara kıyasıya bir mücadele daha getirdi. Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu, mavi ve kırmızı takımın kıran kıran mücadelesiyle dolup taştı. Peki, bu nefes kesen yarışmada hangi takım galip geldi? Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İzleyenleri ekrana kilitleyen bu soruların yanıtları, haftanın en önemli anları arasında yer alıyor. Eleme gecesi yaklaşırken, heyecan dolu detaylar ve cevaplar burada!

Survivor 2024 All Star yarışması, haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunuyla dolu dizgin devam ediyor. Geçen hafta elenen olmamasının ardından, bu hafta ise heyecan bir kat daha arttı. Mavi ve kırmızı takımın kıyasıya mücadelesi adeta nefesleri kesti.

Haftanın ilk gününde yedek yarışmacılar, kırmızı takıma 2018 yarışmacısı Mustafa Kemal, mavi takıma ise 2021 yarışmacısı Dora olarak katıldı. 29 Ocak tarihinde gerçekleşen üçüncü dokunulmazlık oyununda bayrak mücadelesi yaşandı ve izleyenler soluksuz bir şekilde takip etti.

Kırmızı Takım Bayrağı Göndere Çekti!

Survivor dokunulmazlık mücadelesi 11'e-12'lik skorla sonuçlandı ve kırmızı takım zaferle ayrıldı. Haftalar sonra dokunulmazlık oyununu kazanan kırmızı takım, adeta bayram sevinci yaşadı. Bu zaferle birlikte kırmızı takım, eleme gecesine bir adım daha avantajlı girecek.

Survivor Eleme Adayı Belli Oldu!

Dokunulmazlığı kazanan kırmızı takım, kendini garantiye alırken kaybeden mavi takım ise oylama ile eleme adayını belirledi. Haftanın üçüncü eleme adayı ise Aysu oldu. Survivor All Star 2024, eleme gecesi için tansiyonu yüksek tutmaya devam ediyor.

Survivor 2024 All Star'ın 29 Ocak tarihli bölümünde yaşananlar, izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Heyecan dolu anlar, yarışmacıların azmi ve rekabetin doruklarındaki mücadeleyle Survivor, unutulmaz bir sezon geçiriyor. Takipte kalın, Survivor macerasının heyecanı hiç bitmiyor!

Kaynak: Haber Merkezi