Televizyon ekranlarının vazgeçilmez yarışı bugün de devam etti! Türkiye'nin dört bir yanından milyonlarca izleyici ekran başına kilitlendi ve günün en çok izlenen programı belli oldu. 29 Haziran 2024 tarihindeki reyting sıralamasında zirveye oturan program hangisi oldu dersiniz? Detaylar şöyle: TV endüstrisinin nabzını tutan ölçümlere göre, bugün izleyici rekorları kıran ve büyük beğeni toplayan program...

29 Haziran 2024 Reyting Sonuçları

Reyting Yeni Bakış Gazetesi 4

İşte 29 Haziran 2024 tarihli reyting sonuçlarına göre günün en çok izlenen programları:

Euro 2024 heyecanı devam ederken, Almanya ile Danimarka arasındaki maç günün en çok izlenen programı oldu. Bu karşılaşma tüm gruplarda birinci sırada yer aldı. İsviçre ile İtalya arasındaki maç ise Total ve ABC gruplarında dördüncü sırada yer alırken, AB grubunda üçüncü oldu.

Güldür Güldür'ün tekrar bölümü, reyting listelerinde üst sıralarda yer almayı başardı. Totalde altıncı sırada, AB grubunda yedinci sırada yer aldı ve ABC grubunda beşinci sıraya yükseldi.

Haber bültenleri arasında ise NOW Ana Haber yaz döneminde de liderliğini sürdürdü. 29 Haziran'da Total ve ABC gruplarında beşinci sırada, AB grubunda altıncı sırada yer aldı.

Masterchef Türkiye ise Total ve ABC gruplarında üçüncü sırada yer alırken, AB grubunda dördüncü oldu.

Kaynak: Haber Merkezi