Survivor All Star'ın 28 Mayıs tarihli düellosu, izleyicileri ekran başına kilitledi. "28 Mayıs Survivor düelloyu kim kazandı? Survivor All Star'a hangi yarışmacı veda etti?" soruları merakla bekleniyordu. Bu heyecan dolu gecede yaşananların tüm detayları haberimizde...

Ogeday ve Özgür'ün Mücadelesi

Heyecanına hız kesmeden devam eden Survivor All Star'da, kadın ve erkeklerden oluşan karma düello büyük heyecan yarattı. Bu hafta eleme potasına giren isimler Özgür, Seda, Ogeday ve Batuhan oldu. Performans eşleşmeleri sonucunda ilk karşılaşma Ogeday ve Özgür arasında gerçekleşti. Ogeday, 5-3'lük skorla kazandığı bu mücadele sonucunda eleme potasından çıkmayı başardı.

Batuhan ve Seda'nın Mücadelesi

İkinci karşılaşmada Seda ve Batuhan parkura çıktı. 5 olanın kazandığı bu turda Batuhan, Seda'yı 5-1'lik skorla mağlup etti ve eleme potasından çıkan ikinci isim oldu. Bu sonuçla, eleme düellosunun finaline Özgür ve Seda kaldı.

Eleme Düellosunun Finali: Özgür ve Seda

Üçüncü etapta, Özgür ve Seda arasında nefes kesen bir mücadele yaşandı. Atışların finalinde Seda, Özgür'ü 5-2'lik skorla yenerek Survivor All Star'dan elenen isim Özgür Tetik oldu.

Kaynak: HABER MERKEZİ